D.Stenionis: apie proveržį pasaulio čempionate, lyginimą su L.Lekavičiumi bei ateities siekius VIDEO interviu

Rugpjūčio 3 d., 11:01
D.Stenionis kalbėjo apie jo lyginimą su L.Lekavičiumi (FIBA nuotr.)
D.Stenionis kalbėjo apie jo lyginimą su L.Lekavičiumi (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Kauno „Žalgiris“ sirgaliams pristato dar vieną tinklalaidės #ŽalgirisOnAir epizodą. Šį kartą studijoje svečiavosi „Žalgiris-2“ komandos veteranu artėjantį sezoną besivadinsiantis Dominykas Stenionis.

19-os metų dublerių komandos įžaidėjas tinklalaidėje pasidalijo įspūdžiais iš U-19 pasaulio čempionato, vykusio Latvijoje. Iš jo Lietuvos rinktinei nepavyko parsivežti medalių, tačiau pats D.Stenionis jame išssiskyrė geru asmeniniu pasirodymu.

„Tiek per čempionatą, tiek po jo sulaukiau nemažai dėmesio – tiek jo dar nebuvau gavęs, nes iš tiesų pavyko neblogai pasirodyti“, – teigė jaunasis žalgirietis.

Pasaulio jaunimo čempionatą pradėjęs su 6 minutėmis aikštėje, jaunasis krepšininkas kovas dėl 5-osios vietos jau baigė žaisdamas 27 minutes. Pokalbio metu D.Stenionis pasidalijo, kas lėmė jo per itin trumpą laiką išaugusį vaidmenį komandoje.

REKLAMA

„Kadangi tai buvo mano debiutas oficialiuose čempionatuose, jaudinausi. Tačiau po pirmųjų rungtynių, kur žaidžiau 6 minutes ir jaučiausi lyg nesavas, grįžau į viešbutį ir sau pasakiau, jog privalau žaisti krepšinį taip, kaip moku. Neverta apsikrauti mintimis ir prisigalvoti dalykų, kurių nėra, – pasakojo D.Stenionis. – Nuo tada sugebėjau atsipalaiduoti ir tai padėjo pasirodyti kur kas geriau.“

Tinklalaidėje jaunasis dublerių komandos įžaidėjas pasakojo ir apie iššūkius, su kuriais dažnai susiduria kaip nestandartinio ūgio krepšininkas.

„Ne sykį girdėjau, jog esu pernelyg mažo ūgio ir iš manęs nieko nebus – tai tik dar labiau motyvuoja mane siekti daugiau ir įrodyti, jog žaisti krepšinį aš galiu. Tačiau Dievas man didelių duomenų nedavė, todėl salėje privalau dirbti daugiau už kitus“, – teigė 178 cm ūgio gynėjas.

D.Stenionis pasakojo, jog tiek ūgis, tiek tam tikri įgūdžiai aikštelėje dažnai skatina aplinkinius palyginti jį su Kauno „Žalgirio“ įžaidėju Luku Lekavičiumi: „Esame panašaus stiliaus žaidėjai, todėl mus lygina dažnai – man tai motyvacija pasiekti tiek, kiek Lukas, į jį žiūrėti ir stengtis tapti tokiu kaip jis“.

REKLAMA

Paklaustas apie savo ateities viziją, jaunasis krepšininkas nedvejodamas pabrėžė, jog turi itin daug motyvacijos pasiekti kuo daugiau.

„Ambicijos visuomet kuo aukščiausios. Didžiausia siekiamybė būtų gauti šansą įrodyti save vyrų komandoje. Dabar ir toliau žaisiu NKL ir kartu su komanda sieksiu kuo geriausių rezultatų“, – teigė D.Stenionis.

#ŽalgirisOnAir tinklalaidėje su D. Stenioniu kalbama:

00:00 apie pasirodymą U-19 čempionate ir unikalius gebėjimus aikštelėje; 6:58 apie karjeros kelią, iššūkius dėl ūgio ir prisijungimą prie „Žalgirio“ organizacijos;

13:46 apie papildomą darbą treniruojantis bei palyginimus su Luku Lekavičiumi;

15:53 apie pratęstą sutartį su „Žalgiris-2“, atmosferą komandoje bei ateities ambicijas;

18:21 apie fiziškumą dublerių komandos treniruotėse, stipriausią varžovą NKL bei legendinius asmeninius pasirodymus;

20:34 apie laisvalaikio užsiėmimus bei krepšinio autoritetus;

22:16 žiūrovų klausimai.

Nauja Bružo ir Pulkovskio laida apie LKL klubus. Spausk ir žiūrėk >>


Gairės: stenionis
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti