07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
0
Ispanija
0
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
0
Japonija
0
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
0
Brazilija
0
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
0
Kanada
0
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
0
Puerto Rikas
0
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
0
JAV
0
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
0
Graikija
0
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
0
Australija
0
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
0
Prancūzija
0
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
0
Vokietija
0
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
Serbija
0
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
0
Pietų Sudanas
0

D.Sirvydis: visą karjerą daug dirbau, kad atsidurčiau Eurolygoje (13) VIDEO interviu

Birželio 18 d., 10:25
D.Sirvydis džiaugiasi prisijungęs prie Kauno klubo (Žalgirio nuotr.)
D.Sirvydis džiaugiasi prisijungęs prie Kauno klubo (Žalgirio nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Kauno „Žalgirio“ klubas šią savaitę oficialiai paskelbė sudaręs ilgalaikį kontraktą su praėjusį sezoną Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klube sėkmingai žaidusiu Deividu Sirvydžiu.

Krepšininkas jau spėjo atvykti į Kauną ir apžiūrėti „Žalgirio“ arenos erdves, kurios būsimame sezone taps antraisiais vilniečio namais. Šviežiai iškeptas žalgirietis pasidalijo savo įspūdžiais apie naują karjeros stotelę su „Žalgiris TV“.

„Visą karjerą dirbau daug, kad atsidurčiau Eurolygoje. Labai smagu. Negaliu sakyti, kad kažkada gyvenime tikėjausi čia atsidurti. Kažkur galbūt giliai ir buvo tokia mintis, bet jausmas tikrai nuostabus. Nekantrauju padėti komandai“, – prisijungimu prie „Žalgirio“ džiaugėsi D.Sirvydis. – Svarsčiau su savo tėvais, su visais savo artimaisiais, kad atėjimas čia būtų geriausia platforma dar labiau parodyti save. Padėti sau ir tuo pačiu komandai, visai bendruomenei. Toks ir buvo pagrindinis prioritetas – rasti gerą platformą kilti į viršų.“

REKLAMA

2020-aisiais D.Sirvydis nusprendė karjerą tęsti JAV ir tris sezonus žaidė NBA ir „G lygos“ klubuose. Po šio karjeros etapo krepšininkas nusprendė sugrįžti į Lietuvą bei pasirašė sutartį su Panevėžio klubu.

„7bet-Lietkabelio“ gretose krepšininkas demonstravo įspūdingą statistiką ir net tapo rezultatyviausiu Europos taurės turnyro krepšininku (18,9 tšk.). „Betsafe-LKL“ čempionate žaidėjo statistika irgi buvo solidi – 15,6 tšk. per rungtynes.

„Pirmas mėnuo ar du buvo šiek tiek sunkesni. Vis tiek, kelerius metus buvau praleidęs Amerikoje, tad mentalitetas ir žaidimo stilius buvo pasikeitę. Reikėjo šiek tiek laiko apsiprasti. Galiausiai apsipratau ir viskas išėjo į gerą. Kaip asmenybei bendravimas su visais žmonėmis padarė įtaką būnant tuo metu Amerikoje, o dabar Lietuvoje – viskas išryškėjo, – apie savo patirtį JAV ir grįžimą rungtyniauti į Lietuvą pasakojo D.Sirvydis. – Dar, kai buvau praėjusiais metais Lietuvos rinktinėje, su kažkuo iš žaidėjų kalbėjome, kad tikriausiai man nebus lengva sezone įsivažiuoti. Kažkaip save nuteikiau, kad nieko nebus lyg sviestu patepta. Manau, kad tai ir padėjo. Stengiausi neliūdėti ir nepykti ant savęs, kai pasitaikydavo blogesnių momentų. Taip pasroviui ėjome. Aišku, dideli nuopelnai ir komandai, žaidėjams ir treneriams, be kurių nebūtų ir mano asmenino pasiekimo.“

REKLAMA

Pirmąsyk atvykęs į Kauną jau kaip oficialiai „Žalgirio“ žaidėjas, D.Sirvydis spėjo susimatyti su atgal į gimtąją Italiją po sezono išvykstančiu vyriausiuoju kauniečių treneriu Andrea Trinchieri.

„Didžiausią dalį prakalbėjome apie gyvenimą. Jis – tikrai šiltas ir geras žmogus. Kalbėjome, kad vienas kitam keliame šypseną. Pirmas toks prisilietimas ir tarpusavio ryšys gal net yra svarbiausias kalbant apie visus jausmus ir bendrą ryšį. Tai ateina ir į aikštelę. Paprasti dalykai. Nekalbėjome apie kitą sezoną. Plius minus tik apie tai, kaip jis mane mato, kur dar turėčiau patobulėti, kur reikėtų atkreipti dėmesį, ir panašiai. Smagus ir geras pokalbis“, – apie pirmą gyvą kontaktą su „Žalgirio“ specialistu pasakojo D.Sirvydis.

Pokalbio su „Žalgiris TV“ pabaigoje krepšininkas pasidalijo savo lūkesčiais dėl kito sezono ir, svarbiausia, laukiančio debiuto Eurolygoje.

„Labai sunku pasakyti, pats suprantu, kad lygis labai skiriasi nuo tos pačios Lietuvos krepšinio lygos, Europos taurės. Manau, kad šiek tiek reiks laiko įsivažiuoti, perprasti visą sistemą, visus greičius ir panašiai. Manau, tą, ką daviau šiemet būdamas Panevėžyje, galima perteikti į kitų metų sezoną. Galbūt nebus tiek daug metimų drąsių ir panašiai, bet tai yra mano žaidimo dalis ir tai niekur nedings“, – aiškino žalgirietis.

„Ilgoji pertrauka“: Šeškus „M Basket“ ekipai, Jaručio statusas klube, kodėl „CBet“ pasirinko Šernių, o ne Eglinską, iš piršto laužti gandai, Maksvyčio laimėjimai ir Paryžiaus korta, Alexo Antetokounmpo atvykimo į Lietuvą detalės ir krepšinio pasaulio žmonių reakcija į kritiką


Gairės: sirvydis
13 komentarai
Naujausi komentarai (13)
Geriausiai ivertinti (13)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys