D.Redikas gali lengviau atsikvėpti – už grotų nesės (17)

Kovo 16 d., 14:21
D.Redikas už grotų nesės (BNS nuotr.)
D.Redikas už grotų nesės (BNS nuotr.)
Šaltinis: TV3

Vilniaus miesto apylinkės teisme krepšininkas Dovydas Redikas išgirdo palankų jam nuosprendį. Antradienio rytą teisėjas išnagrinėjo bylos pateikimą ir nusprendė netenkinti prašymo dėl D.Redikui skirtos laisvės atėmimo bausmės atidėjimo panaikinimo.

Kitaip tariant, teismas nepatenkino prašymo siųsti krepšininką už grotų. 2018 m. jam už vagystes buvo skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė, atidedant ją trejiems metams.

Nors atlyginti padarytą žalą buvo viena iš laisvės atėmimo bausmės atidėjimo sąlygų, 2020-ųjų vasarą paaiškėjo, kad D. Redikas nesilaiko nuosprendžiu jam paskirtų įsipareigojimų – neatlygina padarytos žalos, iš gyvenamosios vietos išvyko be žinios, be to, praėjusią vasarą Kipre krepšinį žaidęs sportininkas iš Lietuvos išvyko be leidimo. Tiesa, tą kartą teismas Probacijos tarnybos teikimą patalpinti D.Rediką už grotų, tenkino tik iš dalies, įpareigodama krepšininką iki 2021 m. sausio 1 d. visiškai atlyginti nukentėjusiai A. Valentaitei padarytą turtinę ir neturtinę žalą.

REKLAMA

Prieš savaitę vykusiame posėdyje D.Redikas dievagojosi, kad Prancūzijos trečios lygos klube uždirba vos 1200 eurų per mėnesį, tad greitai skolos grąžinti negali. Tiesa, gynėjas vylėsi, kad vasarą pasirašys pelningesnį kontraktą ir taip greičiau atlygins žalą.

Buvusį mylimąjį D. Rediką vagystėmis apkaltinusi A. Valentatė norėjo prisiteisti 147 tūkst. eurų, tačiau teismas priteisė 89 tūkst. 420 eurų turtinei žalai bei 4 tūkst. eurų neturtinei.

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams


17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga