0
0
Towers
0

D.Mitchellas suvertė pusšimtį taškų, bet „Magic“ išplėšė septintąsias rungtynes (5)

Gegužės 4 d., 08:28
D.Mitchello siautulys pergale nevirto (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pirmasis atkrintamųjų etapas neapsiėjo be septynių rungtynių serijos.

Orlando „Magic“ savo arenoje išlikimo rungtynes išplėšė 103:96 (29:25, 24:24, 20:29, 30:18) pranokdami Klivlando „Cavaliers“.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 3:3. Bilieto į kitą etapą likimas spręsis Klivlande.

Mačas klostėsi itin permainingai, nė vienai iš komandų nė karto neįgijus dviženklės persvaros. Lemiamą ketvirtį „Magic“ pasitiko atsilikdami 73:78, o dar likus žaisti keturias minutes rezultatas buvo lygus (89:89). Paolo Banchero tuomet surinko penkis taškus paeiliui, dar keturis kartus neklysdamas stojo prie baudų metimo linijos ir įtvirtino šeimininkų triumfą.

Itališkų šaknų amerikietis iš viso per 42 minutes surinko 27 taškus (7/15 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 7/10 baudų metimų), 8 atkovotus, perimtą ir 3 prarastus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei nė vienos pražangos.

„Šioje serijoje tikrai daug išmokome, pamatėme, kas veikia, o kas – ne. Žinome, ką turime daryti, kad laimėtume rungtynes“, – teigė 21-erių atkrintamųjų debiutantas.

Orlando klubas kovoje dėl kamuolių varžovus pranoko 48:38 bei uždirbo gerokai daugiau baudų metimų – 22/26 prieš 5/10.

„Cavaliers“ gretose garsiai driokstelėjo Donovanas Mitchellas, per 42 minutes surinkęs 50 taškų (19/27 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 3/6 baudų metimų), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, bloką, 4 klaidas ir 4 pražangas.

Gynėjo benefiso prireikė stringant komandos draugams – tik Dariusas Garlandas ir Maxas Strusas surinko daugiau nei 4 taškus.

„Cavaliers“ išsaugotas namų aikštės pranašumas šioje serijoje yra itin svarbus – visus šešis mačus laimėjo šeimininkų komandos. Nugalėtojų kitame etape jau laukia Bostono „Celtics“.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 50 (19/27 dvitaškių, 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Dariusas Garlandas 21 (6 atk. kam., 5 rez perd.), Maxas Strusas 10 (8 atk. kam.).

„Magic“: Paolo Banchero 27 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Franzas Wagneris 26 (5 atk. kam., 1/5 tritaškių), Jalenas Suggsas 22 (6 atk. kam, 4 rez. perd., 4 klaidos, 6/13 tritaškių), Wendellas Carteris 11 (9 atk. kam., 1/7 tritaškių), Cole’as Anthony 9.

„Ilgoji pertrauka“: variantai „Žalgiriui“ vietoje Wallace‘o, ryškiausi NCAA lietuviai ir ko iš jų tikėtis ir NBA lūkesčiai NBA lietuviams