D.Domarkas – atviras apie įspūdingą sezoną: salė gamykloje, „juodi“ pinigai, kyšis varžovams ir klubui vadovavęs sirgalius pirma „MISsMATCH“ dalis

Birželio 15 d., 11:15
D.Domarkas pasakojo įdomias istorijas
D.Domarkas pasakojo įdomias istorijas
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – pirmoji „MISsMATCH“ dalis su Dominyku Domarku. Joje gynėjas pasakojo apie įspūdingą sezoną, kuriame pakeitė tris klubus ir išgyveno karo patirtį Ukrainoje.

Pirmąja jo komanda buvo Bydgoščiaus „Enea Astoria“, tiesa, ją lietuvis paliko dar spalio gale.

„Komandos vadovas buvo sirgalius, tas žmogus, kuris anksčiau tribūnose mušė būgną. Po laimėtų rungtynių jis apsikabindavo komandą, po pralaimėtų savaitę vaikščiodavo nusiminęs, jausdavosi, kad jis labiau sirgalius. Aišku, tai gerai, žmogui rūpėjo ekipa, bet klubo vadovas turėtų mąstyti su mažiau emocijų“, – pasakojo D.Domarkas.

REKLAMA

Vėliau lietuvis pasuko į Ukrainą, kur gynė Ternopolio „Ternopil-Tneu“ komandos garbę. Ten D.Domarkas išvydo dalykų, kurių matęs nebuvo.

Lietuvis pasakojo apie sąlygas šioje šalyje, o taip pat – kokio lygio korupcija vyrauja Ukrainos krepšinyje.

„Yra pora gerų salių, o kitos – NKL lygio arba prastesnės. Prasčiausia matyta salė buvo trečiajame gamyklinio pastato aukšte“, – pasakojo jis.

D.Domarkas atskleidė istoriją ir apie legionieriaus pinigų persivežimą per oro uostą, o taip pat – varžovų papirkinėjimą.

„Algos būdavo grynais. Oro uoste galima skraidintis tik 10 tūkstančių, tad buvo prašoma draugų padėti parsivežti pinigus. Girdėjau, kaip „Budivelnik“ žaidėją sustabdė oro uoste, o jis pasididžiuodamas sakė – vežu 150 tūkst.

Pernai žinau, kad buvo situacija, kai vieno miesto komanda iškrito iš atkrintamųjų, o kita – pateko toliau. Iškritusios komandos savininkas pasakė varžovams, kad jei šie laimės prieš ekipą, patekusią toliau, šis išmokėt 50 tūkstančių. Jie pasiekė pergalę ir taip gavo „bonusą“ iš varžovų komandos vadovo“, – pasakojo D.Domarkas.  

Daugiau pasakojimų – jau netrukus antroje „MISsMATCH“ dalyje.

REKLAMA

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 trys aplankytos šalys per sezoną

02:20 ankstyva sezono pradžia Lenkijoje

05:30 klubo vadovas – sirgalius

08:00 agento skambutis

15:00 persikėlimas į Ukrainą

19:25 blogiausia arena Ukrainoje – gamykloje

22:40 „juodi“ pinigai algoms

24:20 prigautas žaidėjas su 150 tūkst. eurų

25:00 interpolo ieškomas komandos vadovas

26:00 varžovų komandos papirkinėjimas

30:30 amerikiečio depresija

31:50 sunkios kelionės 20 valandų traukiniu

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti