D.Domarkas: apie pabėgimą iš karo, kosminę kelionę link Prancūzijos, žaidėjų asociacijos veiklą ir žibantį M.Sušinską (2) antra „MISsMATCH“ dalis

Birželio 19 d., 09:45
D.Domarkas  pasakojo apie kelionę
D.Domarkas pasakojo apie kelionę
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji pokalbio „MISsMATCH“ dalis su Dominyku Domarku.

Ukrainoje žaidęs lietuvis pasakojo, kaip atrodė jo pabėgimas iš karo.

„Amerikietis, kuriam ir taip Ukrainoje buvo depresija, kasdien man siųsdavo informaciją ir sakydavo: žiūrėk, žiūrėk. Jis lagaminą buvo susikrovęs jau likus mėnesiui iki karo. Aš susikroviau likus savaitei. Žinodavau, kad jei reikės – važiuosiu. Nors ukrainiečiai buvo atsipalaidavę, neturėjo abejonių, jog nieko nebus. Jie sakė: 8 metus jau kariaujame“, – sakė D.Domarkas.

Lietuvis apibūdino sumaištį, kurią išvydo Ukrainos pasienyje.

„Buvo pradėta sakyti, kad vyrų nuo 18 iki 65 nepraleis per sieną. Tada buvo sunkiausia, nes matai, kaip atsisveikina šeimos. Pusė vyrų vis tiek bandė patekti, rėkavo, ėjo vos ne muštis su karininkais. Bet buvo atvejų, kai išlipa vyras, nueina pas karininką, prie visų išsitraukia pinigus, paduoda, sėda už vairo ir išvažiuoja. Išvažiavimą buvo galima nusipirkti, galėjo parašyti reklamą: 1000 eurų ir nusiperki“, – pasakojo jis.

REKLAMA

Lietuvis vėliau vos spėjo grįžti namo ir vėl išvyko į Prancūziją, kuri buvo tapusi tarpine jo stotele iš Ukrainos. Kosminę kelionę nupasakojęs D.Domarkas dalijosi įspūdžiais iš Prancūzijos ir antrąją šios šalies lygą lygino su Lietuva.

„Mano komandos biudžetas ko gero būtų top 4 LKL pirmenybėse. Žaidėjai geri, sąlygos tobulos, viskas suteikta. Tik krepšinis truputį kitoks. Labai norėčiau, kad Lietuvos lygoje būtų tokios sąlygos. Ten yra visos socialinės garantijos. Pasakiau žaidėjams, kad kol neturi šeimos, ten – labai gera lyga save išbandyti. Manau, kad ji – stipriausia iš visų antrų lygų Europoje“,– sakė jis.

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 nerimas dėl karo

05:00 išvykimas iš Ukrainos

10:00 pinigai už išvykimą iš šalies

13:00 karjeros posūkis į Prancūziją

19:00 Prancūzijos antra lyga ar LKL vidutiniokai?

22:00 Lietuvos žaidėjų asociacijos veikla

25:00 ko trūksta LKL komandoms

33:00 atsiskleidęs M.Sušinskas

37:00 darbo derinimas su mokslais

 

Pirmoje dalyje:

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių


Gairės: domarkas
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti