CSKA iš M.Grigonio reikalauja 4 mln. eurų? (92)

Gegužės 18 d., 14:44
Grigonis (LKL nuotr.)
Grigonis (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio rinktinės ir vis dar Maskvos CSKA klubo žaidėjas Marius Grigonis tapo karingos rusų ekipos reketo auka. Gerai informuoti lrytas.lt šaltiniai tiek Rusijoje, tiek ir Lietuvoje patvirtino, kad už sutarties nutraukimą iš M.Grigonio CSKA prašo nei daug nei mažai – 4 mln. eurų.

„Nei Lietuvoje, nei Rusijoje joks karas nevyksta, todėl lietuvis neturi jokių teisinio pagrindo nutraukti sutartį. Tai galima padaryti tik tarpusavio susitarimu, tačiau lietuvis nesutinka su CSKA pozicija. Derybos vyko, bet jos buvo bevaisės", – tokie artimų Maskvos ekipai šaltinių argumentai iš Rusijos pasiekė portalo lrytas.lt žurnalistą Modestą Krukauską.

„Su juo kalbėjosi treneris Dimitris Itoudis, prašė ir net reikalavo palikti. Marius aiškino, kad šitas karas liečia ir Lietuvą, todėl jis negali likti agresoriaus CSKA klube. Lietuvis dar po to siūlė išsipirkti sutartį už kelis šimtus tūkstančių. Ir net jo agentas bandė derėtis, tačiau čia jau prasidėjo politika. Lietuva yra prieš Rusiją, o požiūris į priešus yra aiškus – juos palaužti“, – tikino šaltiniai Rusijoje.

M.Grigonis pernai pasirašė trejų metų 4 mln. eurų sutartį. Pasibaigus šiam sezonui, gynėjo sutartis dar galioja dvejus metus. M.Grigonis yra vienintelis lietuvis, kuriam nepavyko nutraukti kontrakto su Rusijos klubu – Adas Juškevičius, Eigirdas Žukauskas, Artūras Gudaitis, Mindaugas Kuzminskas ir Kazys Maksvytis tai padarė sėkmingai.


Gairės: grigonis
92 komentarai
Naujausi komentarai (92)
Geriausiai ivertinti (92)
PRO komentarai (14)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą