0
08-03, 22:00
0
0

„Clippers“ viražai – pramiegojus rungtynių pradžią pergalė nuskinta spurtu 22:0 (3)

Sausio 22 d., 09:14
R.Westbrookas ir J.Hardenas šventė banguotą pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdingu spurtu rungtynes uždarė Los Andželo „Clippers“ (27/14) ekipa.

Kalifornijos klubas savo arenoje 125:114 (24:27, 25:34, 35:38, 41:15) palaužė Bruklino „Nets“ (17/25).

Prasčiau startavę „Clippers“ varžovus iškart paleido 0:16, tačiau sudavė ir atsakomąjį smūgį (18:18). Iniciatyvą vėl susigrąžinę „Nets“ ilgai pirmavo, tačiau tiesiog sustojo ties 114 taškų ribą, kurią pasiekė likus žaisti pusšeštos minutės (114:103). Šeimininkai mačą uždarė spurtu 22:0 ir nuskynė pergalę.

Nugalėtojų gretose ilgiausiai žaidė Jamesas Hardenas, per 38 minutes surinkęs 24 taškus (3/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 9/9 baudų metimų), 5 atkovotus, 2 perimtus ir 4 prarastus kamuolius, 10 rezultatyvių perdavimų, bloką bei 2 pražangas.

„Jie iškart trenkė mums į žabtus, bet ketvirtajame kėlinyje jau žaidėme „Clippers“ krepšinį, keletą kartų apsigynėme, o visa kita – istorija“, – paprastai rungtynes apžvelgė gynėjas.

Produktyviai nuo suolo pakilo Russellas Westbrookas – 31 minutė, 23 taškai (9/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/4 baudų metimų), 9 atkovoti, perimtas ir 2 prarasti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 2 klaidos bei 3 pražangos.

„Clippers“ pataikė net pusę savo tritaškių (13/26), o kovą dėl kamuolių laimėjo 45:36.

Ryškus „Nets“ lyderis buvo Mikalas Bridgesas – 38 minutės, 26 taškai (5/10 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 6 atkovoti, perimtas ir 3 prarasti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, blokas bei pražanga.

Bruklino klubas per šešis pastaruosius mačus iškovojo tik vieną pergalę, „Clippers“ per tokią pačią atkarpą vos sykį suklupo.

Abi komandos dabar ruošiasi derbiams – „Nets“ savo arenoje priims Niujorko „Knicks“, „Clippers“ šeimininkų teisėmis žais prieš Los Andželo „Lakers“.

„Nets“: Mikalas Bridgesas 26 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4/7 tritaškių), Cameronas Thomasas 20 (6 rez. perd., 4 klaidos, 1/5 tritaškių), Nicolas Claxtonas (6 atk. kam., 7/9 dvitaškių) ir Spenceris Dinwiddie (7 rez. perd.) po 15, Dennisas Smithas 13, Cameronas Johnsonas 9 (6 rez. perd., 3/11 metimų), Lonnie Walkeris 8.

„Clippers“: Jamesas Hardenas 24 (5 atk. kam., 10 rez. perd., 4 klaidos), Russellas Westbrookas 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 9/14 dvitaškių), Kawhi Leonardas 21 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Terance’as Mannas 13, Normanas Powellas (5 atk. kam.) ir Paulas George’as (7 atk. kam., 5/17 metimų) po 12, Danielis Theisas 8, Masonas Plumlee 7 (8 atk. kam.).