0

„Clippers“ privertė „Celtics“ vos antrąsyk sezone pralaimėti namie (4)

Sausio 28 d., 08:56
K.Leonardas pelnė 26 taškus (Scanpix nuotr.)

Bostono „Celtics“ (35/11) komanda antrąsyk Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjo savo sirgalių akivaizdoje.

Pralaimėjimą išrašė Los Andželo „Clippers“ (30/14) – 96:115 (21:26, 18:29, 21:36, 36:24).

„Celtics“ trečiame kėlinyje dar nebuvo labai atsilikusi (46:58), tačiau sekė spurtas 21:0, po kurio „Clippers“ atsiplėšė ir nužygiavo pergalės link.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo Kawhi‘us Leonardas, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

18 taškų rinko Danielis Theisas (7 atk. kam.), 17 – Paulas George‘as, 14 – Terance‘as Mannas, 10 – Amiras Coffey.

Bostono komandai 21 tašką pelnė Jaysonas Tatumas (11 atk. kam.), 12 – Paytonas Pritchardas, 11 – Luke‘as Kornetas, po 8 – Neemiasas Queta, Lamaras Stevensas ir Jaylenas Brownas.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: clippers, celtics