„Chimki“ prezidentas apie R.Kurtinaitį: galime mojuoti atleidimo lapeliu, bet dabar turime išbandyti visus kitus būdus (25)

Gruodžio 30 d., 14:26
R.Kurtinaitis kol kas nebus atleidžiamas
R.Kurtinaitis kol kas nebus atleidžiamas
Šaltinis: Krepsinis.net

Po tragiško Maskvos srities „Chimki“ pasirodymo pirmajame Eurolygos rate prabilo klubo prezidentas Dmitrijus Golubkovas.

Rusas pareiškė, kad tragiškas pasirodymas tapo staigmena visai komanda ir pažymėjo, kad „Chimki“ neplanuoja permainų trenerių štabe, tad Rimas Kurtinaitis tęs savo darbą.

„Situacija – tragiška, o sezonas – labai labai blogas. Tai yra netikėtumas visiems, kadangi tokio rezultato niekas nesitikėjo. Dabar bandome šiek tiek taisyti situaciją, bet suprantame, jog daugelis dalykų pūliuoja ir jų išgydyti neįmanoma.

Aš turiu savo nuomonę, kodėl taip nutiko, bet dabar apie tai nenoriu kalbėti. Dabar reikia, kad komanda prisimintų, jog svarbiausia yra atsidavimas ir pergalės. Tik žaisdami iš visų jėgų galima pasiekti rezultatų, o ne darant viską tik puse jėgos.

REKLAMA

Eurolygoje situacija jau yra pernelyg bloga. Vieningoje lygoje mes kovosime ir spausime maksimumą. Dabar turime būti atsakingi prieš tuos žmones, kurie mumis tikėjosi – sirgalius, rėmėjus. Mes jaučiame didelį spaudimą.

Daug klausimų tiek žaidėjams, tiek treneriams. Niekas šitoje situacijoje nėra idealus. Dabar reikia visiems susitelkti ir išlipti iš šios duobės. Pakeitėm kelis trenerių štabo narius ir kol kas liksime dabartinės sudėties. Atleidimo lapeliais galima mojuoti ir jūs žinote, kad anksčiau tai darydavome dažnai, bet dabar reikia išbandyti visus kitus būdus. Šiuo metu komandą palieka tik vienas asmuo – deramės dėl sutarties nutraukimo su Gregu Monroe“, – pasakojo D.Golubkovas.

„Chimki“ per pirmąjį Eurolygos ratą pasiekė vos 2 pergales ir patyrė 15 nesėkmių. Kitą savaitę komanda lankysis Kaune, kur žais su „Žalgiriu“.

„Ilgoji pertrauka“: įtakingiausi Lietuvos krepšinio asmenys – kaip dirba agentai, kas iš krepšininkų gali pasekti A.Sabonio pėdomis, Motiejūno galia ir Balčiūno noras visiems padėti


25 komentarai
Naujausi komentarai (25)
Geriausiai ivertinti (25)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kauno Žalgiris