„Chimki“ palikęs R.Kuncaitis: kelias savaites gyvenau „lagamininėmis nuotaikomis“ (2)

Gruodžio 4 d., 10:36
R.Kuncaitis paliko „Chimki“ (BNS nuotr.)
R.Kuncaitis paliko „Chimki“ (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Treneris Rimas Kurtinaitis ketvirtadienį Maskvos Šeremetjevo oro uoste prieš skrydį į Miuncheną nesižvalgė savo štabo narių – įprastinį jau beveik metus vykusį Eurolygos kelionės ritualą trečiadienį nutraukė Maskvos srities „Chimki“ klubo vadovų sprendimas – atsisveikinta su trimis R.Kurtinaičio asistentais.

„Taip, tai tiesa ką girdėjote. Po kelių dienų būsime jau Lietuvoje. Mano darbas klube baigtas“, – lrytas.lt žurnalistui Modestui Krukauskui nenoriai rinkdamas žodžius situaciją komentavo vienas iš R.Kurtinaičio asistentų 56-erių Robertas Kuncaitis.

– Ar buvo paaiškinta, kodėl klubas atsisakė jūsų paslaugų?

– Man sunku paaiškinti šią situacija ir, tiesa pasakius, nenoriu jos aiškinti. Visi matė, kad komanda rodo ne tuos rezultatus, kurių tikėtasi. Kai kur mes, treneriai, tos situacijos neišsprendėme, kai kur pati situacija buvo tokia, kad kitų žingsnių buvo neįmanoma padaryti.

REKLAMA

– Kaip sužinojote apie atleidimą?

– Sužinojome ir tiek... Dar kartą noriu pasakyti, kad viskas vyko ir vyksta labai geranoriškai. Atsisveikinome su klubo vadovu Pavelu Astachovu tikrai likdami draugais. Nors... Mintis vis kirba, kad vakar lyg ir akmuo nuo širdies nukrito – nežinau kaip kiti, aš kelias savaites gyvenau tokiomis savotiškomis „lagamininėmis nuotaikomis“. Buvo apmaudu pralaimint, nors darbo įdėta begalė. Bet tai tik mano pasvarstymai. Vis dėlto liūdna palikti klubą, kuriam skyrei tiek laiko.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti