0
05-24, 22:00
0
0

„Chimki“ nesėkmių Eurolygoje seriją nutraukė prieš tiesioginius varžovus (12) FOTOGALERIJA, VIDEO

Vasario 7 d., 20:57
A.Švedas vėl nevengė atsakomybės (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (10/14) ekipa, namų arenoje 78:72 (28:18, 20:18, 16:15, 14:21) nugalėjusi Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/14) klubą.

Šiame mače neįprastai svarbus buvo pirmasis kėlinys. „Chimki“ jame atitrūko dviženkliu skirtumu, kuris vėliau svyravo, tačiau svečiai iniciatyvos taip ir neperėmė.

Intrigą pačioje mačo pabaigoje trumpam grąžinęs buvo Kevinas Punteris, individualiu spurtu sumažinęs prarają tarp komandų iki 4 taškų (72:76), nors žaisti ir beliko 19 sekundžių.

Lyderio vaidmuo Rusijos ekipoje vėl priklausė Aleksejui Švedui. Gynėjas per 31 minutę pelnė 22 taškus (1/5 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 8/9 baudų metimų), atkovojo 3, perėmė vieną ir prarado 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, gavo 2 blokus, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

A.Švedas pratęsė įspūdingą seriją – jis visuose 22-uose sezono mačuose pelnė dviženklį taškų skaičių. „Chimki“ tokiu būdu nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Prieš rungtynes abi komandos atliko korekcijas sudėtyje, nors šio rezultato jos ir nepaveikė. „Crvena Zvezda“ atleido mažai talkinusį Mouhammadą Faye, o „Chimki“ susigrąžino Thomasą Robinsoną, kuris dar nebuvo registruotas mačui.

„Crvena Zvezda“ kovą dėl kamuolių laimėjo 43:30, tačiau patys sau koją pakišo suklysdami net 21 kartą. Serbijos klubas gali džiaugtis nebent išsaugojęs tarpusavio pranašumą, nes savo aikštėje prieš „Chimki“ laimėjo 90:78.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (4/10 tritaškių, 9 rez. perd.), Jonas Jerebko 19 (8 atk. kam., 8/13 dvitaškių), Devinas Bookeris 13 (7 atk. kam.), Janis Timma (2/9 metimų) ir Jegoras Vialcevas po 6.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 20 (3/5 tritaškių), Vladimiras Štimacas 10 (6 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 9 (4 rez. perd.), Branko Lažičius 7.