C.Longo nesulaikę "Juventus" krepšininkai pralaimėjo Šiauliuose (statistika) (7)

Vasario 28 d., 19:49
Cameron Long Šiauliai 11
Šaltinis: Utenos Juventus

Dvylika taškų iš eilės trečiajame kėlinyje pelnęs Žydrūnas Urbonas buvo atstatęs pusiausvyrą (54:54) Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse tarp Šiaulių "Šiaulių" (12/6) ir Utenos "Juventus" (6/12) komandų, tačiau vyriausio uteniškių krepšininko pastangų neužteko. Ketvirtajame kėlinyje varžovams įsibėgėti leidęs "Juventus" klubas patyrė nesėkmę rezultatu 77:90 (20:16, 16:26, 21:21, 20:27).

Vaidoto Volkaus vedini "Juventus" krepšininkai sėkmingai pradėjo rungtynes atkarpa 10:5, o sužaidus aštuonias minutes skirtumas dar labiau išaugo - 18:11. Nors ketvirtį sėkmingiau baigė aikštės šeimininkai, po pirmųjų dešimties minučių Utenos komanda buvo priekyje - 20:16.

Nieko blogo uteniškiams nežadėjo ir antrojo kėlinio pradžia. Po keturių iš eilės Romano Gumeniuko taškų svečių pranašumas šoktelėjo iki devynių taškų (28:19), tačiau tuo metu "Juventus" žaidimas tarsi sustojo. Nesulaikomai žaidęs Cameronas Longas iniciavo aikštės šeimininkų spurtą 15:6, o "Šiauliai" atstatė pusiausvyrą - 34:34. Įsibėgėję šiauliečiai savo sąlygas diktavo iki pat didžiosios pertraukos, kuriai prasidėjus jau Antano Sireikos auklėtiniai buvo priekyje - 42:36.

Antrajame kėlinyje šou pasirodymą surengė Ž.Urbonas. "Juventus" komandos puolėjas pelnė dvylika taškų iš eilės, o svečiai sugebėjo atstatyti pusiausvyrą - 54:54. Visgi paskutinę dviejų minučių atkarpą "Šiauliai" laimėjo 9:6, o tris baudas paskutinę sekundę sumetęs Rashaunas Broadusas sugrąžino šiauliečiams šešių taškų persvarą - 57:63.

Lemiamame ketvirtyje iniciatyvą savo rankose jau laikė šiauliečiai. Po Juliaus Juciko dvitaškio su pražanga skirtumas šoktelėjo iki devynių taškų (75:66), o per likusį laiką "Juventus" komandai tik kelis sykius buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki šešių taškų.

"Juventus" ekipai 16 taškų surinko Žydrūnas Urbonas (baudos 8/10), po 12 - Darius Pakamanis (6 rez. perd.) ir Vaidotas Volkus (7 atk. kam.), 11 - Romanas Gumeniukas (7 atk. kam.), 9 - Karolis Petrukonis, 8 - Gintautas Matulis, 7 - Žygimantas Šeštokas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Cameronas Longas (22 tšk.), Arvydas Šikšnius (18 tšk.), Mindaugas Žukauskas ir Valdas Vasylius (po 13 tšk.) bei Julius Jucikas (10 tšk.).

Gairės: Šiauliai, juventus, long