Buvusios NBA žvaigždės sūnus universitetą iškeis į profesionalų sezoną

Birželio 6 d., 07:59
K.Martinas jaunesnysis kelsis į užsienį (Scanpix nuotr.)
K.Martinas jaunesnysis kelsis į užsienį (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Talentingi Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) jaunuoliai vis nepalankiau žiūri į žaidimą Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA).

Buvusios Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės Kenyono Martino sūnus Kenyonas Martinas jaunesnysis nusprendė atsisakyti kvietimo į Vanderbilto universitetą ir savo laimės ieškoti užsienyje.

Šią vasarą Vanderbilto universiteto komandos vairą perėmė kitas gerai žinomas buvęs NBA žaidėjas Jerry Stackhouse‘as, tačiau K.Martinas jaunesnysis vis tiek pasirinko kitą kelią. Jis dar nėra numatęs, kokioje komandoje ar kurioje šalyje pradės savo karjerą.

Jaunuolis vidurinėje žaidė kartu su dar vienos NBA legendos sūnumi Scottie Pippenu jaunesniuoju. Abu jie įsipareigojo Vanderbilto universitetui, tačiau pastarasis ten nuvyko jau prieš savaitę, o K.Martinas jaunesnysis taip ir nepasirodė.

Pastaruoju metu panašų pasirinkimą atliko ir kitas jaunuolis R.J.Hamptonas. Tiesa, jis – penkių žvaigždučių talentas, kuriam žadamas šaukimas pirmajame 2020-ųjų NBA naujokų biržos rate. Tuo tarpu K.Martinas jaunesnysis – trijų žvaigždučių talentas, kuriam NBA skautų dėmesys nežadamas.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti


  • Rungtynės
  • Žaidėjas
  • LT žaidėjas