Kanadietis Olivier Hanlanas prieš dešimtmetį žaidė savo pirmą profesionalo sezoną Europoje, kai atstovavo Kauno „Žalgiriui“.
32 metų 193 cm ūgio gynėjas per šį laiką pakeitė 14 komandų, o šiuo metu rungtyniauja Adrijos lygoje, Suboticos „Spartak“ klube. Ten jis per 27 minutes pelno 13,1 taško, atkovoja 1,5 kamuolio, atlieka 3,9 rezultatyvaus perdavimo bei renka 10,9 naudingumo balo.
Kanadietis Eurolygoje taip ir sužaidė tik tuos vienerius metus, kuriuos praleido Kaune.
Juos O.Hanlanas prisiminė „Mozzart Sport“ interviu. Tiesa, ne visus faktus prisimindamas tiksliai.
Kalbėjęs apie legionierius, jis teigė, kad tuo metu komandoje jie buvo tik dviese su Brocku Motumu, nors tuo metu „Žalgiriui“ atstovavo ir Jerome‘as Randle‘as, Ianas Vougioukas, epizodinius vaidmenis turėję Kasparas Vecvagaras, Siimas-Sanderis Vene, Isaiah Hartensteinas.
„Tuo metu jaučiausi kaip autsaideris, buvo intensyvu, bet tai buvo proceso dalis. Man Kaune patiko, patiko sirgaliai, mylėjau miestą“, – sakė jis.
2015–2016 m. sezone O.Hanlanas Eurolygoje per 21 minutę pelnė 8 taškus, atkovojo 2,3 kamuolio, atliko 1,7 perdavimo bei rinko 5,5 naudingumo balo.
Tai buvo sezonas, kai Gintarą Krapiką prie komandos vairo pakeitė Šarūnas Jasikevičius.
„Šarūnas buvo vienas geriausių visų laikų krepšininkų, jis mane treniravo du paskutinius sezono mėnesius. Kai jis perėmė mus, buvau vienas jauniausių žaidėjų, pasitaikydavo, kad dariau kvailų klaidų. Toks treneris turi aukštus standartus, būdamas vyresnis suprantu dalykus, kurių nežinojau anksčiau.
Mano susižavėjimas Šarūno krepšinio žiniomis yra didžiulis. Jis matydavo dalykus, kurių nei aš, nei kiti žaidėjai nematė. Kiekvienas žaidėjas gali daug ko iš Jasikevičiaus išmokti“, – prisiminė O.Hanlanas.
Norėdami komentuoti prisijunkite.