Buvęs direktorius O.Kurauskas padavė į teismą „Neptūną“ (2)

Gegužės 9 d., 20:12
O.Kurauskas bandys įrodyti teisybę (Fotodiena.lt)
O.Kurauskas bandys įrodyti teisybę (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Lrytas

Buvęs krepšinio klubo „Neptūnas“ direktorius 37 metų klaipėdietis Osvaldas Kurauskas metė iššūkį savo buvusiems darbdaviams – ketina įrodyti, kad buvo neteisėtai atleistas iš pareigų.

Klaipėdos apylinkės teismas gavo O. Kurausko civilinį ieškinį, kuriame krepšinio specialistas reikalauja jo atleidimą iš krepšinio klubo „Neptūnas“ direktoriaus pareigų pripažinti neteisėtu.

Pirmadienį ieškovai ir atsakovai turėjo susitikti parengiamajame posėdyje, bet teismo salėje sėdėjo tik O.Kurauskas su savo advokatu. Neatvykus „Neptūno“ atstovams, posėdis buvo atidėtas.

O.Kurauskas dar prašo, kad viešoji įstaiga „Sporto klubas „Neptūnas“ teismo sprendimu būtų įpareigota sumokėti jam atlyginimą už priverstinę beveik trijų mėnesių pravaikštą.

„Neptūno“ atstovai paskutiniu momentu teismui perdavė su O.Kurausko atleidimu susijusius papildomus reikalavimus, su kuriais proceso dalyviai iškart negalėjo susipažinti.

REKLAMA

Teisėja atsakovų prašymą nagrinėti bylą jiems nedalyvaujant įvertino kaip nekorektišką, žadėjo taikyti sankcijas, jeigu „Neptūno“ juristai mėgins ir toliau vilkinti bylą.

O.Kurauskas tiksliai neįvardijo, kokio atlygio sumos reikalauja iš „Neptūno“ savininkų: „ Jie elgiasi negarbingai - nereaguoja į teismo prašymus nurodyti, koks buvo mano vidutinis mėnesio atlyginimas. Šiuos ir kitus klausimus aiškinsimės posėdžiuose“.

Septynerius metus „Neptūno“ klubui vadovavęs O.Kurauskas prisipažino dabar esąs bedarbis: „Sezono įkarštyje susirasti kitą darbą nėra lengva. Kai esi atleidžiamas iš pareigų nenurodant priežasčių ir motyvų, ore sklando įvairiausios kalbos, tad siekiu apginti ir savo garbę“.

„Neptūno“ juristų teismui pateiktame rašte aiškinama, jog O.Kurauskas nuo 2011 metų per mėnesį gaudavęs 4000 litų algą, kurios klubo valdyba esą nebuvo patvirtinusi. Vėliau direktorius savo nuožiūrą tokį savo atlyginimą litais esą konvertavęs į eurus.

Šiuo metu atliekamas „Neptūno“ ūkinės ir finansinės veiklos auditas. Rašte teismui klubo savininkai teigia, jog O.Kurauskas iš klubo esą neteisėtai gavęs 59 tūkst. eurų atlyginimą.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti