Brolių Macių susitikimas su R.Fernandezu neapsiėjo be policijos įsikišimo (19)

Sausio 21 d., 09:30
Broliai Maciai nesusitaikė su ispanu (Fotodiena.lt nuotr.)
Broliai Maciai nesusitaikė su ispanu (Fotodiena.lt nuotr.)
Šaltinis: Lrytas

Skandalinga Rudy Fernandezo ir brolių Macių istorija nesibaigia. Prieš daugiau nei dvejus metus Madrido „Real“ krepšininką užpuolę lietuviams puikiai žinomi broliai Maciai ir vėl turėjo problemų su policija.

Šįkart jiems noras pasikalbėti su R.Fernandezu vos nesibaigė išmetimu iš viešbučio.

Penktadienį portalas lrytas.lt skelbė, kad broliai Maciai visiškai netikėtai apsigyvenimo tame pačiame viešbutyje, kaip ir visa „Real“ komanda, atvykusi žaisti Eurolygos rungtynių su Kauno „Žalgiriu“. Būtent čia ir nutiko istorija, po kurios brolius Macius iš keblios situacijos gelbėjo verslu užsiimantis jų draugas.

„Norėjome susitikti su Fernandezu ir pasikalbėti. Norėjome, kad viskas baigtųsi gražiuoju. „Real“ administracija išklausė mus ir sutiko, tačiau tada Rudy parodė tikrąjį savo veidą. Jis ėmė isterikuoti ir iškvietė policiją“, – lrytas.lt pasakojo broliai.

REKLAMA

Krepšininkas ėmė reikalauti policijos, o tada „Real“ klubo atstovai pareiškė, kad turi Ispanijoje išduotą dokumentą, kuris draudžia broliams artintis prie „Real“ krepšininkų. Madrido klubo vadovai greitai nusamdė ir specialią apsaugą, kuri krepšininkus lydėjo į rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Ispanai nusprendė, kad broliai Maciai yra sumanę kažką nedoro.

Po šio incidento buvo svarstoma brolius Macius išmesti iš viešbučio, tačiau tuomet pagelbėjo jų draugas verslininkas. Kaip pasakojo Normundas Macius, jiems pavyko susitarti su viešbučio administracija, nes abu broliai nepadarė nieko blogo.

Jiems buvo nurodyta negrįžti į viešbutį iki 21 valandos.


19 komentarai
Naujausi komentarai (19)
Geriausiai ivertinti (19)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL