Broliai Lavrinovičiai: apie sunkumus mėgėjų lygoje, Lopezų tylą, karjeros pabaigos šou ir jame matyti norėtus užsieniečius (2) pirma „MISsMATCH“ dalis

Sausio 13 d., 11:00
Broliai pasakojo apie renginį
Broliai pasakojo apie renginį
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net laidoje „MISsMATCH“ tradiciniai svečiai – broliai Lavrinovičiai.

Pirmoje pokalbio dalyje jie pasakojo apie Lenkijos televizijos dėmesį ir kurtą trumpą filmą apie juos. 

„Tas filmas buvo sukurtas per pustrečios paros. Lenkų televizija važiuoja po pasaulį ir ima interviu iš lenkų kilmės žmonių, domisi, kaip jiems sekasi. Kiek buvome Lenkijoje pastaruoju metu, mus ten nelabai kas pažįsta, nebent tie, kas domisi krepšiniu“, – šypsojosi broliai.

Jie vis dar negali įrodyti, kad yra aukščiausi dvyniai pasaulyje, kadangi broliai Lopezai nesutinka matuotis dėl rekordų knygos. 

REKLAMA

„Lopezai neina į kontaktą, bet yra laikotarpis, apie 2 metus, po kurio galime reikalauti, jog aukščiausiais pripažintų mus. Bandėme jų ieškoti per pažįstamus, per agentus, bet jiems gal neįdomu, gyvena savo gyvenimą. Mes tai nebijome, bet jie – gal“, – juokais sakė Darjušas. 

Broliai pasakojo apie savo įspūdingą karjeros uždarymo šou, kuriame susirinko elitiniai esami ir buvę Lietuvos krepšininkai. 

„Brolio paskutinis žodis buvo „darom“. Iš pradžių norėjome padaryti paprastai, treniruotės pobūdžio rungtynes, nueiti į pirtelę, išgerti arbatos su citrina, pabendrauti. Galiausiai Kšištofas pasakė: dabar arba niekada. Turėjome sąraše gal 40 žaidėjų, ėjome per jį, bet pamatėme, kad visi sutinkame, tik visų neturėtume kur dėti“, – nustebę liko jie.

Lavrinovičiai vardino ir užsienio žaidėjus, kuriuos planavo kviesti, tačiau vietos fiziškai nebeliko. Tai – Andrea Činčiarini, Sergio Llullas, Nikos Zisis, Nickas Calathesas, Vassilis Spanoulis.

Antroje „MISsMATCH“ dalyje išgirsite apie Alytaus „Wolves“ ekipą, neigiamas reakcijas į ją, Kauno „Žalgirio“ sezoną ir Darjušo kambarioką Achille Polonarą. 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 brolių veikla

REKLAMA

04:50 sportas su moterimis

07:30 šeimai sumažėjęs laikas

09:00 sunkumai mėgėjų lygoje

12:00 lenkų kurtas filmas

15:00 mokamos kalbos

19:00 karjeros pabaigos šou ir ką dar norėjo jame matyti  

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros


Gairės: lavrinovičiai
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA