Biudžetą ir sezono startą apžvelgęs P.Motiejūnas: tikrai gali būti, kad kažkas keisis ir pasistiprinsime (125) VIDEO interviu

Spalio 6 d., 11:15
P.Motiejūnas apžvelgė „Žalgirio“ biudežtą (BNS nuotr.)
P.Motiejūnas apžvelgė „Žalgirio“ biudežtą (BNS nuotr.)
Rokas Liolaitis

Kauno „Žalgiris“ surengė tradicinę spaudos konferenciją, kurioje komandos direktorius Paulius Motiejūnas pristatė prasidėjusio sezono biudžetą.

Šiemet tokią konferenciją teko surengti du kartus – rugsėjo pradžioje sudėliotos biudžeto gairės ir pristatytas naujasis generalinis partneris „Go3“, o spalio 6-ąją nurodyti ir tikslus skaičiai po gautos Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) paskolos.

P.Motiejūnas pristatė, kad artėjančio sezono pajamos sudarys apie 8,7 milijono eurų – 2 milijonai eurų iš miesto, 1,5 milijono eurų iš Eurolygos transliacijų, 1,1 milijono eurų iš bilietų, 0,7 milijono eurų kitų pajamų, likusią dalį sudarys rėmėjų lėšos. Išlaidos viršys pajamas ir sieks apie 10 milijonų eurų.

Pajamos iš bilietų numatytos su rezervu – optimaliu atveju tikimasi surinkti 3 milijonus eurų. Dėl atsargos, jei pasirodytų nauji COVID-19 draudimai, paimta 2 milijonų eurų VIVA paskola. Ją reikės grąžinti per šešerius metus, tačiau P.Motiejūnas tai žadėjo atlikti kiek įmanoma greičiau.

REKLAMA

„Jei ribojimų nebus, pajamos iš bilietų turėtų augti bent dvigubai. Biudžete numatytas skaičius yra itin saugus. Iš vyriausybės blogų signalų neturime. Tikslas yra sezoną baigti be paskolos“, – tikino direktorius.

Prekyboje pasirodė tik 3 tūkstančiai abonementų, taip pat turint omenyje galimus žiūrovų arenose ribojimus, o likę bilietai pasirodys kiekvieno mėnesio pradžioje.

„Skaičiai džiugina, net visus abonementus pardavėme, o bilietais parduota dar apie septynis tūkstančius bilietų, todėl arenoje rytoj tikimės apie 10 tūkstančių žmonių. Bilietų kainų nekeitėme, o rungtynėse stengsimės atsidėkoti gerbėjams geru žaidimu“, – teigė P.Motiejūnas.

Naujas projektas „Žalgirio“ piramidėje – „ŽalGeriausia komanda“ rinks gausiausiai areną lankančias įmones ar bendruomenes bei dalins specialius prizus.

P.Motiejūnas pasidžiaugė džiuginančiais „Insider“ skaičiais. Daugelis prenumeratorių renkasi brangesnę opciją, o net 23 procentus sudaro užsienyje gyvenantys lietuviai.

REKLAMA

„Žalgiris“ tęs ir dalyvavimą „One Team“ projekte, kuriame Nielsas Giffey ir Marekas Blaževičius dirbs su vystymosi negalią turinčiais vaikais.

P.Motiejūnas atskleidė ir „Žalgirio“ sezono tikslus – laimėti Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) ir Karaliaus Mindaugo Taurę (KMT) bei patekti į Eurolygos atkrintamąsias. Dėl Eurolygos premijų tvarkos nebėra įvardinamas siekiamų pergalių skaičius.

Komandos direktorius apžvelgė ir nenusisekusį sezono startą.

„Neslepiame, kad nežaidžiame taip, kaip norime žaisti. Analizuojame, intensyviai stebime, kas, kur ir kaip, tikrai gali būti, kad kažkas keisis ir pasistiprinsime. Tikslas yra aiškus, investicija – didelė ir viską darysime, kad rezultatai būtų pasiekti. Nesame kažko konkretaus nusižiūrėję, kol kas yra stebėjimo stadija ir galime įsivažiuoti, bet visi turime prisiimti atsakomybę. Neslėpsime, kad žaidimas netenkina, startas Eurolygoje taip pat nėra toks, kokio tikėjomės. Nuo to nebėgame, viską sprendžiame viduje. Panikos nėra, yra darbas, kurį turime atlikti“, – teigė P.Motiejūnas.

Buvo prisimintas ir pernykštis pokalbis su komandos nariais, padėjęs nutraukti tuometinį nesėkmių ruožą, bet „Žalgirio“ vadovas to nesureikšmino.

REKLAMA

„Tas pokalbis yra darbo dalis, jis nebūna vienas. Būnu arti komandos, visada kalbame su žaidėjais ir treneriais. Jūs gal paėmėte kažkokį lūžio tašką. Norėčiau, kad ateičiau pakalbėti ir kažkas staigiai keistųsi. Bendraujame ir tokių pokalbių būna nemažai. Žiūrėsime, ar bus nauda iš to“, – tikino P.Motiejūnas.

Artimiausias išbandymas „Žalgiriui“ – ketvirtadienio mačas prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.


125 komentarai
Naujausi komentarai (125)
Geriausiai ivertinti (125)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL