0

Beveik pusę taškų pelnęs „Timberwolves“ tandemas nukalė pergalę (9)

Vasario 25 d., 08:31
Šis duetas vedė į pergalę „Timberwolves“ (Scanpix nuotr.)

Minesotos „Timberwolves“ (40/17) grįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir namie 101:86 (23:22, 19:23, 28:21, 31:20) susitvarkė su Bruklino „Nets“ (21/35).

Lygi kova vyko tris su puse kėlinio – tik pačiame gale „Timberwolves“ ėmė artėti pergalės link. Karlas-Anthony Townsas ir Jadenas McDanielsas pataikė svarbius metimus (87:78), o Kyle‘as Andersonas skirtumą augino iki dviženklio – 89:78. Galiausiai „Nets“ šansų laimėti nebeturėjo.

A.Edwardsas viso pelnė 29 taškus (8 atk. kam.), iš kurių 11 – paskutiniame kėlinyje. K.A.Townsas pridėjo 28 taškus (9 atk. kam., 4/8 trit.).

Tarp rezultatyviausių pateko ir Mike‘as Conley (14 atk. kam., 4/8 trit.) bei K.Andersonas (12 tšk., 9 atk. kam.). Likę dviženklio taškų skaičiaus nesurinko.

„Mums labai reikėjo šios pergalės. Vis dar nežaidžiame gero krepšinio puolime, bet gynyboje esame stiprūs“, – sakė treneris Chrisas Finchas.

Benas Simmonsas trečiame kėlinyje patyrė kojos traumą ir į aikštę nebegrįžo. Iki tol jis pelnė 4 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Nets“ taip pat 18 taškų rinko Camas Thomasas, 15 – Mikalas Bridgesas (6 atk. kam., 8 rez. perd.), 12 – Nicas Claxtonas (7 atk. kam.), 11 – Dorianas Finney-Smithas (9 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: nets, timberwolves