„BeoBasket“ vadovas: žaidėjai turi gauti bent jau 85 proc. savo kontrakto visos vertės (19)

Balandžio 3 d., 16:06
M.Ražnatovičius išsakė savo nuomonę (Foto: Augustas Didžgalvis)
M.Ražnatovičius išsakė savo nuomonę (Foto: Augustas Didžgalvis)
Šaltinis: Krepsinis.net

Dėl koronaviruso sustabdyti arba visiškai nutraukti sezonai kelia vis didesnes aistras klubų kabinetuose, kur sprendžiama, kiek gi pinigų priklauso krepšininkams.

Kai kurie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) klubai nusprendė ieškoti išeičių ir veda derybas su žaidėjais, o kai kurie priėmė sprendimą nemokėti nė centro ir pasinaudoti „force majeure“ situacija.

Savo poziciją viešai išsakyti nusprendė „BeoBasket“ agentūros galva Miško Ražnatovičius, kuris dar vadinamas vienu iš geriausių Europos agentų. Serbas teigė, kad žaidėjai turėtų gauti bent jau 85 proc. savo kontrakte numatytos bendros sumos, o ne 70 proc., su kurais savo krepšininkus nori palikti ekipos, kurios atsisako mokėti daugiau nei numatyta tuo metu, kai buvo nutrauktas sezonas.

M.Ražnatovičius paminėjo pavyzdį, kad FIBA Arbitražo teisme jau buvo viena istorija su Libano klubu, kai pritaikyta „force majeure“ aplinkybė. Tuomet teismas įpareigojo pasidalinti likusius pinigus, kas šiuo atveju būtų 15 proc. kontrakto vertės klubai turėtų sumokėti, o likę 15 proc. būtų nurašyti.

Agento žiniomis, Eurolygos žaidėjų sąjunga reikalauja iš klubų, kad krepšininkams būtų sumokėti po 80 proc. kontrakto vertės. Pasak M.Ražnatovičiaus, to yra per mažai.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


19 komentarai
Naujausi komentarai (19)
Geriausiai ivertinti (19)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti