0

BBL A grupės lyderių dvikovoje – „Lietkabelio“ pergalė

Lapkričio 18 d., 20:04
Šaltinis: Lietkabelis

Pirmąjį Baltijos krepšinio lygos („Triobet“ BBL) A grupės ratą pergale baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/1) klubas, namuose 73:65 (17:17, 27:13, 20:24, 9:11) įveikęs Valmieros „Valmiera/ORDO“ (4/1) ekipą su Vyteniu Čižausku.

Nuo dvikovos pradžios užvirė atkakli kova taškas į tašką ir nė vienai komandai atitrūkti nepavyko, todėl po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo užfiksuotas lygus rezultatas – 17:17.

Antrajame ketvirtyje per pirmąsias 2 minutes „Lietkabelis“ pelnė 7 taškus ir pabėgo į priekį – 24:17. Nors „Valmiera“ priartėjo (24:26), panevėžiečiai laimėjo atkarpą 12:2 ir pirmą kartą šiame mače susikrovė dviženklį pranašumą – 38:26. Įpusėjus susitikimui Gintaro Kadžiulio auklėtiniai pirmavo 44:30.

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Latvijos ėmė po truputį mažinti deficitą ir 27-ąją minutę priartėjo iki 4 taškų – 49:53. Čia pat „Lietkabelis“ atsakė atkarpa 6:0 (59:49) bei dviženklį pranašumą išsaugojo sužaidus tris kėlinius – 64:54.

Lemiamą rungtynių atkarpą „Lietkabelis“ pradėjo per 5 minutes nepraleidęs nė taško ir taip atitrūkęs dar labiau – 71:54. Per likusį laiką panevėžiečiams beliko sutvarkyti formalumus ir finalinė sirena paskelbė šeimininkų pergalę rezultatu 73:65.

„Lietkabelis“: Mile Iličius 19 (17 min., 6 atk. kam.), Brandonas Woodas 15 (5 rez. perd.), Artūras Valeika 11 (9 atk. kam.), Arnas Labuckas 10 (6 atk. kam.).

„Valmiera“: Aigaras Škelė 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Armandas Škelė 13 (8 atk. kam.), Arturas Berzinis 10.