0

„Baskonia“ amerikiečio karjeros mačo neužteko: pratęsimo trileryje triumfavo „Bayern“ (8)

Sausio 30 d., 23:13
Milleris-McIntyre'as buvo nesulaikomas, tačiau baskai suklupo (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (10/14) klubas, kuris namuose per pratęsimą 112:109 (25:19, 31:33, 26:24, 12:18, 18:15) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (12/12) krepšininkus.

Vitorijos ekipai nepadėjo Tadas Sedekerskis, kuris buvo registruotas mačui, tačiau ant parketo nepasirodė.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po Markuso Howardo tritaškio baskai kvėpavo varžovams į nugaras (74:75), tačiau Serge'as Ibaka ir Nickas Weileris-Babbas pelnė po dvitaškį, Vladimiras Lučičius smeigė tritaškį ir „Bayern“ nutolo per 9 taškus likus 5,5 minutės iki mačo pabaigos.

Likus 4 minutėms Matthew Costello sumažino skirtumą iki 6 taškų (85:91), tačiau S.Ibaka pelnė 3 taškus paeiliui ir likus 3 minutėms nutolino bavarus per 9 taškus (94:85).

Visgi baskai nenuleido rankų: spurtavo 6:0, o M.Howardas taiklia bauda nubraukė skirtumą iki 3 taškų (91:94) likus 44 sekundėms.

Kita šeimininkų komandos ataka buvo netiksli, o likus 3 sekundėms Cody Milleris-McIntyre'as tritaškiu išlygino rezultatą (94:91). Lemiamas Adreaso Obsto tritaškis buvo netikslus ir abi komandos kėlėsi į pratęsimą.

Po dar vieno tritaškio C.Milleris-McIntyre'as persvėrė rezultatą likus 2 minutėms (102:100), tačiau Vladimiras Lučičius atsakė dvitaškiu su pražanga ir išvedė šeimininkus į priekį (103:102).

Netrukus M.Costello ir Leandro Bolmaro apsikeitė taškais (105:104), kitoje atakoje M.Costello prametė, o V.Lučičius likus 47 sekundėms nutolino bavarus per 3 taškus (107:104).

Vanja Marinkovičius vėl įsmeigė tritaškį ir vėl išlygino rezultatą (107:107), tačiau netrukus Nickas Weileris-Babbas tolimu metimu likus 16 sekundžių išvedė Miuncheno ekipą į priekį (110:107).

Kitoje atakoje taktine pražanga sustabdytas Jordanas Theodore'as sumetė abi baudas (109:110), o netrukus Carsenas Edwardso ranka taip pat nesudrebėjo: jis įmetė abu baudų metimus ir likus 7 sekundėms šeimininkai paliko baskams 7 sekundes (112:109). V.Marinkovičius dar išsimetė gerą metimą, tačiau jis skriejo pro šalį.

Nuo pralaimėjimo baskų neišgelbėjo karjeros mačą sužaidęs C.Milleris-McIntyre'as, kuris per 39 minutes surinko 20 taškų (2/7 dvit., 4/4 trit., 4/5 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 15 rezultatyvių perdavimų ir 39 naudingumo balus.

Šiame mače amerikietis pagerino asmeninius naudingumo ir rezultatyvių perdavimų rekordus.

„Bayern“: Serge'as Ibaka 21 (7/10 dvit., 7 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 17, Eliasas Harrisas ir Sylvainas Francisco (6 rez. perd.) po 13, Leandro Bolmaro 12, Nielsas Giffey 9 (5 atk. kam.).

„Baskonia“: Markusas Howardas 27 (2/8 dvit., 5 praž., 12 naud.), Cody Milleris-McIntyre'as 20 (5 atk. kam., 15 rez. perd.), Matthew Costello 18 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 16, Chima Moneke 13 (5/5 dvit.), Jordanas Theodore'as 10.

Gairės: sedekerskis, baskonia