0

„Barcelona“ išsivežė sunkią pergalę iš Belgrado (FOTO) statistika

Kovo 19 d., 22:05
J.C.Navarro pataikė vos 1 tritaškių iš 8 (Scanpix nuotr.)

Sunkią pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (8/3), kuri svečiuose 77:73 (15:15, 22:17, 11:18, 29:23) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/8) krepšininkus.

Ketvirtąjį kėlinį serbai pradėjo pirmaudami 52:48, bet svečiai išlygino rezultatą – 56:56. Čia pat katalonai laimėjo atkarpą 8:0 ir atitrūko – 64:56. „Crvena Zvezda“ nenuleido rankų ir beveik pasivijo varžovus po Jakos Blažičiaus tritaškio (70:73), bet Justinas Doellmanas sumetė baudas ir įtvirtino Barselonos ekipos pergalę.

Nugalėtojams Juanas Carlosas Navarro pelnė 12 taškų (1/8 tritaškiai), Tomašas Satoransky – 11 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), DeShaunas Thomasas ir Marcelinho Huertas – po 10, Bradas Olesonas pridėjo 9.

Pralaimėjusiems 23 taškus (10/17 dvitaškiai, 11 atk. kam., 35 naud. bal.) įmetė Bobanas Marjanovičius, po 10 – J.Blažičius ir Nikola Kaliničius, 8 surinko Nemanja Dangubičius.

„Barcelona“ užsitikrino vietą ketvirtfinalyje, o „Crvena Zvezda“ pasirodymą turnyre baigs po trijų turų.

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės