B.Simmonsas ir „76ers“ susitarė dėl kompensacijos (6)

Rugpjūčio 16 d., 08:20
B.Simmonsas susitarė su Filadelfijos komanda (Scanpix nuotr.)
B.Simmonsas susitarė su Filadelfijos komanda (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Bruklino „Nets“ gynėjas Benas Simmonsas ir Filadelfijos „76ers“ pasiekė susitarimą dėl skundo, kurį australas pateikė siekdamas atgauti dalį iš jo išskaičiuotų beveik 20 milijonų Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių. 

Abi šalys sutiko neatskleisti tikslaus pasiekto finansinio susitarimo.

REKLAMA

B.Simmonsas ir Nacionalinė krepšinio žaidėjų asociacija (NBPA) pateikė skundą balandžio mėnesį po to, kai krepšininkui nepavyko susitarti su Filadelfijos klubu. Šalys pradėjo arbitražo procesą, tačiau prieš priimant sprendimą pasiekė susitarimą.

Filadelfijos klubas tvirtino, kad B.Simmonsas pažeidė sutartį pagal NBA ir NBPA kolektyvinę susitarimą, todėl komanda turi teisę susigrąžinti prieš sezoną jam išmokėtus pinigus. Gynėjui pateikus prašymą dėl mainų, „76ers“ tvirtino, kad B.Simmonsas pažeidė žaidėjo sutartį, nes neatvyko į treniruočių stovyklos pradžią ir atsisakė žaisti rungtynėse.

B.Simmonsas atvyko į Filadelfiją prieš sezono startą, bet nurodė, kad jo psichinė sveikata yra priežastis, dėl kurios jis taip ribotai dalyvavo komandos veikloje.

Žaidėjas gavo visą atlyginimą už laiką, praleistą „Nets“ komandoje po vasario 10 d. įvykusių mainų, nors Brukline jis niekada nesužaidė nė vienerių rungtynių. Balandžio mėnesį B.Simmonsui buvo atlikta disko traumos operacija ir tikimasi, kad jis bus pasirengęs treniruočių stovyklos pradžiai rugsėjo pabaigoje.

B.Simmonsas 2016 metų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas pirmuoju šaukimu, o 2019 metais jis pasirašė penkerių metų maksimalią 170 mln. dolerių sutartį.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie visas LKL komandas – kas verti pagyrų, kas gavo spragilų, kaip susidėlios „Didysis ketvertas“ bei kas turėtų kristi žemyn


Gairės: nba, 76ers, simmonsas
6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
EUROBASKET 2022