Atgailaujantis D.Sterlingas: nesu rasistas (10)

Gegužės 11 d., 09:27
D.Sterlingas kratosi rasisto įvaizdžio (Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

JAV žiniasklaida paviešino dar vieną nušalinto Los Andželo „Clippers“ ekipos savininko Donaldo Sterlingo pokalbio įrašą, kuriame milijardierius pabrėžia, kad nėra rasistas.

Pokalbyje su nenurodytu draugu D.Sterlingas piktinasi, kad jis buvo nubaustas neišklausius jo paties nuomonės: „Manai, kad aš esu rasistas? Galvoji, kad turiu viską pasaulyje dėl to, kad myliu visus? Juk taip nemanai. Aš nesu rasistas.“

„Kaip aš galiu būti rasistu ir dirbti šiame versle? Galvoji, kad liepiu treneriui į mano komandą imti tik baltaodžius? Aš liepiu imti tik geriausius krepšininkus“, – pokalbyje piktinasi verslininkas.

„Man širdis plyšta, kad Magicas Johnsonas, žmogus, kurį aš taip gerbiau, negalėjo atsistoti ir pasakyti: „Pažiūrėkime į faktus. Leiskime šiam žmogui pasisakyti“. Niekas man neleido. Niekas“, – sielojosi D.Sterlingas.

Priminsime, jog po prieš kelias savaites kilusio didžiulio rasizmo skandalo D.Sterlingas buvo nubaustas 2,5 milijono JAV dolerių bauda bei iki gyvos galvos pašalintas iš NBA lygos.

REKLAMA

Prieš kelias savaites internete išplito garso įrašas, kuriame 81-erių metų milijonierius savo merginai liepia į „Clippers“ namų rungtynes nesivesti juodaodžių draugų. D.Sterlingą ypač supykdė, kai jo draugė nusifotografavo kartu su NBA legenda Magicu Johnsonu ir nuotrauką patalpino į vieną iš socialinių tinklų.

„Gali su jais miegoti, daryti, ką nori. Tik paprašysiu vieno – nesivesk juodaodžių į mano rungtynes“, – sakė D.Sterlingas. Toks rasinis pareiškimas sukėlė NBA ir visos sporto bei juodaodžių žmonių bendruomenės nepasitenkinimą.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ lietuvių kainos, kandidatai pakeisti Sireiką, Kurtinaičio galimas karjeros posūkis, „Lietkabelį“ dominantis aukštaūgis ir „M Basket“ darbai

Gairės: nba, clippers, sterling
10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti