0

Apšilime prieš finalo ketvertą – „Real“ pergalė paskutinę sekundę (2) VIDEO

Gegužės 12 d., 22:42
T.Thompkinsas išplėšė pergalę

Madrido „Real“ (30/3) komanda yra nepavejama Ispanijos čempionate ir dar vieną pergalę iškovojo dramatiškai – po Trey’aus Thompkinso metimo 63:61 (18:12, 13:13, 16:18, 16:18) svečiuose palaužė Mursijos UCAM (16/15).

„Real“ pirmavo nuo antrojo kėlinio, bet paskutinėmis minutėmis turėjo realią galimybę pralaimėti. Vis tik T.Thompkinsas prasiveržė link krepšio ir pataikė lemiamą metimą.

„Real“ komandai 12 taškų pridėjo Walteris Tavaresas, 11 – Jaycee Carrollas, 8 – Santi Yusta, po 6 – Anthony Randolphas ir Gustavo Ayonas.

UCAM vedliu buvo 20 taškų pelnęs Vitoras Benite’as, 9 pridėjo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Clevinas Hannah, 7 – Sadielas Rojasas.

Gairės: real, ucam, thompkins