Apsigalvojęs D.Rodmanas nekeliaus į Rusiją gelbėti B.Griner (24)

Rugpjūčio 24 d., 08:35
D.Rodmanas nebandys išteisinti tautietės (Scanpix nuotr.)
D.Rodmanas nebandys išteisinti tautietės (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Dėl narkotinių medžiagų gabenimo net devyneriems metams kalėjimo Rusijoje nuteista Brittney Griner galėjo sulaukti netikėtos pagalbos.

Ją gelbėti buvo pasirengęs buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Dennisas Rodmanas, pastaraisiais metais nevengiantis suktis ir politikoje. Aukštaūgis teigė gavęs leidimą keliauti į Rusiją ir derėtis dėl krepšininkės situacijos, nors su kuo derėsis ir kieno leidimą gavo, nedetalizavo.

Krepšinio ambasadoriumi save vadinantis D.Rodmanas į Rusiją vykti ketino per artimiausią savaitę.

Vis dėlto Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) valstybės departamento atstovas spaudai Nedas Price'as tikino, kad D.Rodmanas derybas vykdytų ne oficialiai ir skatino tokios minties atsisakyti, nes tai galėtų tik išderinti procesą. Buvęs atletas į tai įsiklausė ir „ABC News“ teigė savo planų vykti į Rusiją atsisakęs.

REKLAMA

Stebėtina, bet D.Rodmanas jau turi patirties bandant gelbėti priešiškai nusiteikusioje valstybėje įstrigusį asmenį. 2014-aisiais jis padėjo išlaisvinti Šiaurės Korėjoje įkalintą misionierių Kennethą Bae.

Krepšininkas yra žinomas dėl gerų savo santykių su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong Unu. Praeityje jis yra susitikęs ir su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu bei apie jį atsiliepė pozityviai. Rusijoje jis pastarąjį kartą lankėsi dar 2014-ųjų gruodį, jau prasidėjus Krymo aneksijai, o JAV valdžia dėl šių metų rusų invazijos į Ukrainą riboja politinius ryšius bei skatina nevykti į šias šalis.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


24 komentarai
Naujausi komentarai (24)
Geriausiai ivertinti (24)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti