Apie naujas savo pareigas ir karantiną Kinijoje pasakojęs G.Krapikas: koks krepšinis gali vykti Europoje, kai tūkstančiai miršta? (16) VIDEO POKALBIS

Balandžio 9 d., 16:00
G.Krapikas laiką leidžia karantine, kaip ir didžioji pasaulio dalis
G.Krapikas laiką leidžia karantine, kaip ir didžioji pasaulio dalis
Šaltinis: Krepsinis.net

Krepsinis.net portale – dar vienas vaizdo pokalbis, šįkart – su Kinijoje vis dar esančiu treneriu Gintaru Krapiku.

Nandzingo „TongXi“ klube treneriu – konsultantu dirbantis lietuvis pasakojo apie dabartinę savo rolę komandoje bei tai, kaip pastarieji mėnesiai atrodo Kinijoje.

Karantino sąlygos G.Krapiko mieste jau švelnėja, o krepšininkai po saviizoliacijos termino ruošiasi rinktis sportuoti.

Tiesa, treneris, matęs koronaviruso plitimą ir Kinijoje, ir Europoje prognozuoja, kad didelio optimizmo dėl krepšinio Senajame žemyne atnaujinimo nereikėtų turėti.

REKLAMA

„Jei tai būtų įvykę gruodį ar sausį, gal tada galima palaukti kovo pradžios, bet kai uždarymai prasidėjo kovo mėnesį, laukti ir kažkada gegužę, birželį pradėti žaisti yra sudėtinga. Yra šalys kaip Ispanija ar Italija, kur per dieną miršta po tūkstantį žmonių, kokie gali būti čempionatai? Žmonės turi žiūrėti, kaip šį laikotarpį pragyventi, o ne žaisti krepšinį“, – sako jis.

Treneris šnekėjo ir apie antrą sezoną Kinijoje bei teigė, kad nuo tolesnės karjeros šioje šalyje koronavirusas neatbaidys nei trenerių, nei žaidėjų.

„Priimu tai kaip realybę. Turėjau pasirinkimą išvažiuoti, bet Kinijos rinka paklausi daug kam, aš jau nuo 2016 m., kai palikau „Žalgirį“, ieškojau įėjimo į ją. Galvojau, kad įėjus į šią rinką, kol tavim domisi, norisi čia pabūti.

Kai nesi jaunas, artėji prie 60-ties, pas tave nebėra iššūkio eiti bet kur už bet kiek, kad susikurtum darbą. Jei nėra vietos šalia namų, kurios norėtųsi, tada žiūrėkime, kad išvažiavimas tikrai apsimokėtų. Čia yra ta šalis, kur už darbą yra atlyginama neblogai“, – šyptelėjo jis.

Visą pokalbį stebėkite VIDEO įraše.

REKLAMA

Ankstesni VIDEO pokalbiai: 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


16 komentarai
Naujausi komentarai (16)
Geriausiai ivertinti (16)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti