0

„Anadolu Efes“ išvargo antrą pergalę pusfinalyje (1)

Gegužės 31 d., 22:30
Stambulo derbis baigėsi „Anadolu Efes“ pergale

Turkijos čempionato pusfinalyje sunkią pergalę pasiekė Stambulo „Anadolu Efes“, kuri 71:64 (15:18, 14:12, 20:15, 22:19) palaužė to paties miesto „Galatasaray“ klubą.

Serijoje iki trijų pergalių „Anadolu Efes“ pirmauja 2:1.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Galatsaray“ pirmavo 60:58, bet tada jų puolimas užstrigo. Vasilije Micičius pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą, vėliau jis pats įmetė baudos metimą, Chrisas Singletonas – dvitaškį, tad „Anadolu Efes“ pirmavo 64:60.

Liko 2 minutės, Davidas Kravishas rėžė skirtumą perpus (62:64), bet darkart lyderystės ėmėsi V.Micičius, kurio tritaškis žudė varžovų viltis išsigelbėti – 67:62.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Bryantas Dunstonas (6 atk. kam.), 16 – Elijah Bryantas (6 atk. kam., 8 rez. perd.), 13 – Vasilije Micičius (3/9 trit.).

„Galatasaray“ ekipai 14 taškų rinko Dee Bostas, po 11 – Sadikas Kabaca, Romelo Trimble’as (5 rez. perd.) ir Kerry Blackshearas (13 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų