A.Veličkos vedami „Royal Decors“ krito prieš labiau patyrusius varžovus (1)

liepos 30 d., 21:19
A.Veličkos pastangų nepakako pergalei (BNS nuotr.)

Dar vieną pergalę „Bucket Summer League“ iškovojo „Arotena Oaks“ (3/1) ekipa, Kėdainiuose nugalėjusi „Royal Decors“ (2/2) komandą – 74:59 (24:16, 21:16, 11:15, 18:12).

Ūgiu varžovams nusileidę „Royal Decors“ mačo pradžioje turėjo problemų po krepšiais, todėl greitai leido varžovams atitrūkti dviženkliu skirtumu. Antrajame kėlinyje deficitą sumažinti padėjo Arno Veličkos ir Luko Ulecko tritaškiai – 26:30.

„Arotena Oaks“ nepasimetė, Darius Tarvydas pataikė tritaškį greitoje atakoje, o iki ilgosios pertraukos skirtumas vėl tapo dviženkliu – 45:32. Vėliau pavojaus labiau patyrusios komandos pergalei jau nekilo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 16 taškų surinkęs D.Tarvydas, po 14 pelnė Simas Jasaitis ir Karolis Babkauskas, 13 – Darjušas Lavrinovičius,.

A.Velička vėl buvo lyderis „Royal Decors“ gretose, pelnydamas 22 taškus, Arminas Urbutis pridėjo 11, Rytis Pipiras – 10, L.Uleckas – 8.