0

A.Udras tapo Irano čempionu (4)

Gegužės 2 d., 13:50
A.Udras tapo čempionu Irane

Irano pirmenybių finalo susitikimo Gorgano „Shahdari“ ekipa su Antanu Udru 95:88 (15:15, 28:19, 19:23, 33:31) nugalėjo Isfahano „Zob Ahan“ krepšininkus ir laimėjo seriją 3:1 bei tapo čempione.

A.Udras per 29 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvitaškiai, 0/2 baudos metimai), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 varžovų metimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Nugalėtojams Perry Petty įmetė 41 tašką (5/9 tritaškiai, 6 atk. kam.), Mohammadas Jamshidi pridėjo 34.

Pralaimėjusiems Arslanas Kazemi surinko 30 taškų (14 atk. kam.), Sajjadas Mashaekhi – 19 (8 rez. perd.), Armanas Zangenehas – 13 taškų.

Lietuvis sezoną pradėjo Zaporožės „Zaporižye-ZOG“ sudėtyje, bet Ukrainoje prasidėjus karui paliko šią šalį. A.Udras tapo pirmuoju mūsų tautiečiu, kuris tapo Irano čempionu.

Irano lygoje per 27 minutes A.Udras fiksavo 8,5 taško, 5,4 atkovoto kamuolio ir 10,4 naudingumo balo vidurkius.

Gairės: udras