0

A.Kulboka surengė dominuojantį pasirodymą Europos taurėje (31)

Sausio 25 d., 21:21
A.Kulboka buvo tiesiog nesulaikomas (Euroleague.net)

Europos taurėje pergalių kraitį papildė Arnoldo Kulbokos vedamas Patrų „Promitheas“ (7/5) klubas.

Graikijos ekipa namie 81:72 (20:18, 21:15, 22:17, 18:22) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (7/5) komandą.

Fantastišką pasirodymą surengė A.Kulboka – 27 minutės, 30 taškų (5/5 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 5/5 baudų metimų), 4 atkovoti ir prarastas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 pražangos, 5 išprovokuotos nuobaudos bei 36 naudingumo balai.

Puikų sezoną žaidžiantis suvalkietis ženkliai gerino savo rekordus Europos taurėje. Šį sezoną atskiruose mačuose buvo pavykę surinkti 19 taškų ir 31 naudingumo balą.

Jam geriausiai talkino 15 taškų pelnęs Nemanja Dangubičius ir 13 pridėjęs Dustingas Hogue’as.

Svečiams 16 taškų surinko Erickas Greenas, po 14 – Cameronas Reynoldsas (7 atk. kam., 4/5 tritaškių) ir Petaras Popovičius, 10 – Alpha Kaba (12 atk. kam.).

Tokiu rezultatu finišavę klubai dalinasi ketvirtąją vietą B grupėje.