A.Kavaliauskas papasakojo apie gautą pasiūlymą iš „Pelicans“ VIDEO interviu

Balandžio 22 d., 11:08
A.Kavaliauskas buvo arti darbo NBA klube
A.Kavaliauskas buvo arti darbo NBA klube
Šaltinis: Žalgiris

Praėjo beveik dveji metai nuo pastarojo karto, kai aukštaūgis Antanas Kavaliauskas stumdėsi su kitais geriausiais Eurolygos priekinės linijos žaidėjais aikštėje. Baigęs karjerą ir persikėlęs gyventi į JAV, įsimintinos barzdos savininkas įgyvendino seniai brandintą tikslą – tapo krepšinio treneriu.

Specialiai „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtame pokalbyje buvęs žalgirietis bei dabartinis „Wake Forest“ universiteto žaidėjų ugdymo treneris papasakojo apie savo naują karjeros etapą bei kitus dalykus laidų rubrikoje #ŽalgirisOnAir+.

„Tikrai pavyko gerai pailsėti, – apie pirmuosius metus be krepšinio po to, kai 2019 m. baigė karjerą kalbėjo A.Kavaliauskas. – Buvau ir apsileidęs save, ir pilvą užsiauginęs. Bandžiau pasiekti 130 kg svorį, bet nepavyko. Turėjau tokį „alaus pilvuką“. Labai pasileidau dėl greito maisto, kuris dominuoja Amerikoje. Buvo visko. Vieną kartą pamenu ėjau ryte pro veidrodį ir pagalvojau: „kas per velniava“? Skaičiavau, kad buvo praėjusi 331 diena nuo paskutinių rungtynių.“

REKLAMA

Pirmuosius žingsnius trenerio karjeros kelyje A.Kavaliauskas žengė dar 2019 m. pabaigoje, kai buvusiam krepšininkui buvo pasiūlyta treniruoti vaikų komandą Dalase. Iš Vilniaus kilęs žaidėjas sutiko su iššūkiu, o vėliau puikiai pasirodė su iš vyresnių klasių moksleivių suburta Dalaso „Thunder“ komanda, kurios žygį sustabdė tik prasidėjusi koronaviruso pandemija.

„Mes tikrai buvome gera komanda. Prieš vykstant į nacionalinį turnyrą turėjome 7-ą reitingą visoje šalyje, buvome daug pasiekę. Kaip bebūtų, man buvo svarbiausia, kad vaikai norėjo būti mano komandoje. Tėvai skambino ir sakė: „nežinau, ką tu darai, bet vaikai sako, jog jie nori žaisti pas tave. Jie mato kaip smagu žaisti. Su ankstesniu treneriu jie laukė tik sezono pabaigos“. Turėjome tikrai kelis neblogus vaikinus, kurie tempė komandą į priekį“, – apie savo pirmąjį iššūkį trenerio karjeroje kalbėjo A.Kavaliauskas.

Praėjusių metų vasarą „Wake Forest“ universiteto vyriausiojo trenerio kėdėje šešerius metus sėdėjusį Danny Manningą pakeitė Steve‘as Forbesas, kuris dar A.Kavaliausko rungtyniavimo Teksaso „A&M“ universiteto laikais dirbo krepšinio komandos trenerių štabe.

REKLAMA

Apie A.Kavaliausko karjeros pabaigą jau žinojęs specialistas pasiūlė lietuviui prisijungti prie naujai buriamo trenerių štabo. Tiesa, buvęs žalgirietis prieš tai jau turėjo žodinį susitarimą su Naujojo Orleano „Pelicans“ klubu. Taip A.Kavaliauskui teko greitai pakeisti savo karjeros kryptį.

„S.Forbesas mano paskambino ir pasakė: „Važiuoji su manimi“. Tuo momentu jau dvi savaites turėjau žodinį susitarimą su „Pelicans“. Tai būtų buvę gruodžio mėnesį, kai turėjo prasidėti naujas NBA sezonas, – pasakojo A.Kavaliauskas. – Pasiūlymą jau buvau aptaręs su klubo vadovybe. Jiems paskambinau ir pasakiau, kaip yra. Jie suprato, kaip yra, ir išsiskyrėme gražiuoju. Būdamas Teksase jiems nusiunčiau skanių kepsnių, kaip atsiprašymo dovaną.“

Pokalbio pabaigoje, pasidalijęs savo įspūdžiais apie „Žalgirį“ bei žalgiriečius, A.Kavaliauskas atsakė ir į „Žalgiris Insider“ prenumeratorių klausimus. Atsakydamas į vieną iš jų buvęs krepšininkas prasitarė, kad kitais metais „Wake Forest“ komandą norėtų atvežti į Lietuvą.

„Dabar svajonė į Lietuvą atvežti „Wake Forest“ universiteto komandą. Tai yra realu, nes kas ketverius metus universitetas turi dviejų savaičių kelionę. Kitais metais numatyta kelionė į Europą, į Baltijos šalis. Mūsų treneris didelis istorikas, jis yra čia buvęs ir jam tai tikrai patiktų“, – kalbėjo A.Kavaliauskas.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti