A.Juškevičius: apie ilgiausias Kurčio treniruotes, Turkijos algų specifiką, karo įtaką ir V.Šeškaus patarimą (3) pirma „MISsMATCH“ dalis

Gruodžio 6 d., 09:10
A.Juškevičius šmaikščiai atsiminė V.Šeškaus patarimą
A.Juškevičius šmaikščiai atsiminė V.Šeškaus patarimą
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – pirmoji „MISsMATCH“ pokalbio dalis su Alytaus „Wolves“ žaidėju Adu Juškevičiumi.

Stambulo „Galatasaray“ atstovavęs gynėjas pasakojo apie turkų įprotį veltis į skolas ir kokių veiksmų tekdavo imtis su likusių legionierių kompanija.

„Ten buvo įdomių dalykų. Atsimenu, pirmąkart karjeroje susirinkdavome į treniruotę, legionieriai sakydavo: vėluoja algos, nesitreniruosime. Mes kaip lietuviai įpratę, kad mums vėluoja po 2–3 mėnesius, bet vienijausi su legionieriais. Kas keisčiausia, ryte nesitreniruoji, o vakare pinigai įkrenta, reiškia, pinigų jie turėdavo. Per pusę metų tai darėme dukart ir iškart vakare matydavome pinigus sąskaitoje“, – šypsojosi jis.

REKLAMA

A.Juškevičius išskyrė du sudėtingesnius karjeros etapus – vieną Prienuose, o kitą Saragosoje.

„Pirmas etapas buvo, kai žaidžiau „Rūdupyje“, mus, jaunimą, paskolino iš „Žalgirio“. Mes tą sezoną visiškai dominavome ir lengvai LKL laimėjome 3 vietą. Aš pats žaidžiau gerą sezoną, o vasarą „Žalgiris“ pasirašė trenerį Zourosą. Treneriui jaunimo nelabai reikėjo, jis tai pasakė ir man, tad grįžau į „Rūdupį“, bet jis jau buvo susikomplektavęs. Tikiesi žengti žingsnelį į priekį, nors visos pozicijos sukomplektuotos, maniškėje gerai žaidžia Kadžiulis.

Labai strigau pusę metų, man buvo 22-eji, galvojau: negi aš čia dabar nepersilaušiu. Atsimenu, Šeškus sako: Adai, gal tu nueik, kokią bonką išgerk, kad atsipalaiduotumei. Buvo momentų, kai grįžus pas uošvius sakydavau: atidaryk, įpilk, reikia persikrauti“, – juokėsi „Wolves“ gynėjas. 

A.Juškevičius pasakojo ir apie sunkius šios vasaros darbus pas Rimą Kurtinaitį. Jei Duško Ivanovičius rengė ilgesnę nei 5 valandų treniruotę, kuomet tik prisijungė prie Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipos, tai lietuvis tokio laiko limito nesiekė. 

„Aš turbūt neturėjęs tokio pasiruošimo, vasara buvo tokia sunkesnė. Įsivaizduojame, kad tai mums duos vaisių netolimoje ateityje, kai sunkiais momentais turėsime ištvermės. Buvo tikrai sunku, ilgos treniruotės, nuo atėjimo į salę iki išėjimo, tikrai kartais būdavo 4 valandos“, – maksimalaus ilgio treniruotes prisiminė jis. 

REKLAMA

„MISsMATCH“ pirma dalis:

00:00 – įsikūrimas Birštone

02:30 – įdomūs algų mokėjimų dalykai Stambule

07:00 – atsitiktinai sutikti lietuviai

08:30 – du sunkiausi karjeros etapai

13:30 – vienas gyvenimo vizitas pas psichologą

16:30 – karo įtaka

24:30 – Rusijos klubų sugrįžimas į Europos krepšinį

27:40 – tie patys pusryčiai kasdien

33:00 – sunkus „Žalgirio“ praeito sezono finišas

35:30 – rimtos vasaros treniruotės su Kurtinaičiu  

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ aštuoneto šansai, nurašytos komandos, svarbų „X faktorių“ turinti ekipa, blogiausi treneriai, neįdomiausios stebėti ekipos ir kaip atrodys atkrintamųjų poros


Gairės: juškevičius, wolves
3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti