A.Guoga pateikė konkrečius kaltinimus T.Pačėsui: Lapeta „Lietuvos ryte“ žaidė už 10 kartų brangiau nei „Dzūkijoje“ (15)

Rugsėjo 11 d., 21:20
A.Lapeta sostinėje uždirbo gerokai daugiau nei „Dzūkijoje“ (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)
A.Lapeta sostinėje uždirbo gerokai daugiau nei „Dzūkijoje“ (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo prezidentas Antanas Guoga pagrindė savo kaltinimus buvusiam komandos vyr. treneriui Tomui Pačėsui.

Pokerio lošėjas „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistei Daivai Žeimytei teigė, kad teisėsaugai reikėtų pasidomėti alytiškiu ir pateikė konkretų pavyzdį – neva Adamas Lapeta „Lietuvos ryte“ žaidė už 10 kartų daugiau nei Alytaus „Dzūkijoje“.

Krepsinis.net žiniomis, lenkas „Dzūkijoje“ gaudavo 150 tūkstančių eurų.

„Mano žiniomis, jie pardavinėja žaidėjus neskaidriomis aplinkybėmis. Konkretus faktas yra apie Lapetą. Jis „Dzūkijoje“ žaidė už 10 kartų mažesnį kontraktą. Nepakeitęs jokios formos rusas agentas pasirašo sutartį su Tomo rekomendacija 10 kartų didesnei sumai. Jonas Vainauskas yra minėjęs tą atvejį. Visi pasakytų, kad tai yra neskaidri sutartis ir ja reikėtų pasidomėti“, – sakė A.Guoga.

REKLAMA

„Niekas nepažeista, bet tūkstančio eurų vertės žaidėjas pasirašytas už 15 tūkstančių. Čia yra visas neskaidrumas, kuris pūdo krepšinį. Tokie agentai ir tokie žmonės kaip Pačėsas pūdo krepšinį. Ta sutartis nėra proto ribose. Mums nereikia agentų iš Vieningosios lygos, kurie darytų tokius dalykus Lietuvoje. Pačėsas ir Širokovas – ta pati komanda. Jie atstovauja tai pačiai grupei. Jie kartu derina neskaidrų žaidėjų pardavimą. Taip pat jie Lietuvoje kartu buvo ir propagavo, jog Lietuvos ekipos rungtyniautų Vieningoje lygoje. Pačėsas gavo pinigus iš Rusijos. Jos tikslas yra finansinis“, – tęsė A.Guoga.

„Norėčiau, kad tas žmogus savo kliedesius paverstų į tikslią formą, nes dabar pats prieštarauja sau. Negaliu kištis į buvusių „Lietuvos ryto“ savininkų ir agentų santykius. Aš galiu rekomenduoti žaidėją, bet piniginius aspektus sprendžia klubo vadovai. Aš Vieningoje lygoje žaidžiau, kai dirbau Lenkijos klube ir tada jau buvo Lietuvos komandos. Nesuprantu šito konteksto ir kaltinimų, jog aš protegavau lygą“, – į kaltinimus „Lietuva tiesiogiai“ laidoje atsakė T.Pačėsas.  

„Aš nesuprantu Guogos, kuris su Balčiūnu kartu susitikinėja Vilniuje ir prašo, jog Širokovas padėtų vystyti jo lošimų verslą Rusijoje. Nesuprantu, apie ką tas žmogus kalba – čia visiškas apsijuokimas. Guoga prašė Kurtinaičio susimažinti algą, bet tai čia normalu – gal Maskvoje jis gaudavo vieną sumą, o Azerbaidžane – kitą. Čia rinkos dalis ir tu negali prognozuoti. Birželio mėnesį kaina yra viena, o lapkritį ar gruodį – kita. Guoga nesupranta sporto ir vadybos, todėl neturiu su juo apie ką kalbėti“, – toliau gynėsi alytiškis.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: Čempionų lygos komandos iš arti. Spausk ir žiūrėk >>


15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti