Pasibaigęs. 07-02 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
105
Didžioji Britanija
85
Pasibaigęs. 07-05 21:00
Pasaulio taurė
Italija
87
Lietuva
84

20-metės pralaimėjo ir lenkėms (17)

Rugpjūčio 4 d., 15:03
Lenkės įveikė lietuves (FIBA nuotr.)
Lenkės įveikė lietuves (FIBA nuotr.)

Į Vilnių persikėlusi Lietuvos dvidešimtmečių merginų rinktinė toliau lieka be pergalių Lietuvoje vykstančiame Europos čempionate.

Martyno Airošiaus auklėtinės 51:66 (11:19, 9:15, 16:20, 15:12) turėjo pripažinti Lenkijos komandos pranašumą ir prarado viltis pakilti aukščiau 13-os vietos galutinėje rikiuotėje.

Varžovės nuo antrojo kėlinio vidurio turėjo dviženklę persvarą, kuri buvo išaugusi iki 20-ies taškų (50:30), ir kontroliavo rungtynes, tačiau lemiamą ketvirtį geriau pradėjusios lietuvės sumažino atsilikimą iki vienženklio (47:56). Visgi labiau priartėti jau nepavyko – lenkės išlaikė savo persvarą ir pasiekė pergalę.

Audronė Zdanevičiūtė su 19 taškų buvo rezultatyviausia Lietuvos rinktinės gretose. Urtė Ratavičiūtė buvo per tašką nuo dvigubo dublio – 9 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

REKLAMA

Kitas iššūkis mūsiškių laukia jau šeštadienį, kuomet 13.00 val. prasidės susitikimas su Švedijos ir Vengrijos poros pralaimėtojomis. Įėjimas į „Jeep“ areną – nemokamas, rungtynes transliuos FIBA „YouTube“ kanalas.

U20 Europos merginų čempionato A diviziono kovos Lietuvoje vyks ir kitąmet, todėl net ir užėmusios vieną iš trijų paskutinių pozicijų šiemetiniame turnyre lietuvės nekristų į B divizioną.

Lietuva: Audronė Zdanevičiūtė 19, Urtė Ratavičiūtė 9, Eva Pernavaitė 8, Vivien Danguolė Pupkevičiūtė ir Mingailė Urmulevičiūtė po 6.

Lenkija: Klaudia Wnorowska 15, Alicja Jarzab 11, Emily Kalenik 10, Nicola Batura ir Marta Maslowska po 8, Wanesa Furman 6.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: u20
17 komentarai
Naujausi komentarai (17)
Geriausiai ivertinti (17)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA