19-mečiai pradėjo pasiruošimą Pasaulio čempionatui, lieka neaišku, ar komandai padės D.Sirvydis (2) VIDEO reportažas, FOTOGALERIJA

Gegužės 29 d., 12:58
19-mečiai pradėjo pasiruošimą (Krepšinio namų nuotr.)
19-mečiai pradėjo pasiruošimą (Krepšinio namų nuotr.)

Antradienį Klaipėdoje į pirmąją treniruočių stovyklą susirinko Lietuvos jaunimo (U19) krepšinio rinktinės kandidatai. Čia darbą pradėjo 15 krepšininkų, o kiti žaidėjai prie komandos prisijungs kai baigs savo pasirodymą klubiniame krepšininyje – Dovydas Giedraitis dar tęsia savo sezoną užsienyje, o Rokas Jokubaitis, Erikas Venskus ir Deividas Sirvydis kaunasi LKL finale. Tiesa, pastarojo dalyvavimas pasiruošimo stovyklose ir čempionate dar nėra patvirtintas, nes krepšininkas padavė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje. Jo situacija turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

„Mintys geros, smagu pamatyti jaunimą, aišku dar tik pradžia ir vyksta treniruotės su fizinio rengimo treneriu Mantu Valčiukaičiu. Krepšinio dar neliečiame, bet bus smagu pamatyti, kaip vaikinai patobulėjo klubiniame krepšinyje, sporto mokyklose. Gal šiek tiek neįprasta, nes šiemet turime pakankamai daug sunkumų, nes kai kurie žaidėjai dar nėra spėję grįžti iš Ispanijos, kiti žaidžia LKL finale. Tai šiek tiek sunkina pasirengimą. Turime taip pat egzaminus, prie to šiemet taip pat turėsime taikytis, bet nuotaika gera, jie visada čia atvažiuoja dirbti ir esame nusiteikę garbingai atstovauti Lietuvai“, – sakė rinktinės vyr. treneris Gediminas Petrauskas.

REKLAMA

Rinktinė iki kitos savaitės pabaigos sportuos pajūryje, vėliau persikels į Druskininkus, o paskutinė pasiruošimo dalis vyks Kaune. Pasiruošimo metu planuojama sužaisti mažiausiai šešias kontrolines rungtynes su Latvijos, Australijos, Rusijos ir Kinijos bendraamžiais bei Lietuvos dvidešimtmečių rinktine. Pasak stratego, rungtynių skaičius dar nėra galutinis.

„Kontrolinių rungtynių sužaisime šešias, dar yra galimybė kažką prijungti, jei jausime trūkumą. Sužaisime su Donaldo Kairio treniruojama Lietuvos U20 rinktine, pasitikrinsime jėgas. Tai naudinga ir mums, ir jiems. Žaisime su latviais, kurie yra Pasaulio čempionato dalyviai, taip pat su Rusija, Kinija, Australija. Tai geros, skirtingos komandos, skirtingų tipų, pamatysime skirtingų kontinentų ekipas. Kinija kaip žinome bus komanda su savitu žaidimo braižu, rusus deja puikiai atsimename nuo praėjusių metų ketvirtfinalio, australų nesame matę, bus įdomu pamatyti. Kažkas panašaus bus ir per čempionatą“, – teigė G.Petrauskas.

REKLAMA

„Nuotaikos puikios, susirinkome visi seniai jau matyti. Smagu susirinkti, padirbėti, tikslai kaip visada aukščiausi. Turime ruoštis, fiziškai jaučiuosi gerai pasiruošęs, bet komandiškai dar reikės daug dirbti“, – po pirmos rinktinės treniruotės sakė rinktinės kandidatas Simas Jarumbauskas.

Pirmoji dvikova lietuvių lauks birželio 29 dieną su Senegalo ekipa, birželio 30 lauks susitikimas su JAV, o grupės kovas devyniolikmečiai baigs akistata su Naujosios Zelandijos rinktine liepos 2 dieną.

Pasaulio jaunimo vaikinų krepšinio čempionatas vyks šių metų birželio 29 – liepos 7 dienomis Heraklione (Graikija). Šiai rinktinei LKF Vykdomasis komitetas iškėlė tikslą čempionate užimti 1–8 vietas.

REKLAMA

Devyniolikmečiai pradėjo pasiruošimą Pasaulio čempionatui Devyniolikmečiai pradėjo pasiruošimą Pasaulio čempionatui Devyniolikmečiai pradėjo pasiruošimą Pasaulio čempionatui Devyniolikmečiai pradėjo pasiruošimą Pasaulio čempionatui Devyniolikmečiai pradėjo pasiruošimą Pasaulio čempionatui Devyniolikmečiai pradėjo pasiruošimą Pasaulio čempionatui

LIETUVOS VAIKINŲ JAUNIMO RINKTINĖS KONTROLINĖS RUNGTYNĖS:

2019.06.15 | Latvija – Lietuva

2019.06.16 | Latvija – Lietuva

2019.06.21 | Lietuva – Rusija

2019.06.22 | Lietuva – Australija

2019.06.23 | Lietuva – Kinija

LIETUVOS JAUNIŲ (U19) VAIKINŲ RINKTINĖS IŠPLĖSTINIS KANDIDATŲ SĄRAŠAS:

VARDAS PAVARDĖ KREPŠINIO MOKYKLA

Simas Jarumbauskas Vilniaus KM

Klaidas Metrikis Klaipėdos Vlado Knašiaus KM

Tomas Kuzminskas Kauno KM „Aisčiai“

Jonas Paukštė Vilniaus KM

Domantas Vilys AKupiškio SM

Erikas Venskus Biržų SM

Martynas Pocevičius Alytaus SRC

Ginas Mulevičius Panevėžio KKSC

Karolis Babušis Kauno KM „Tornado“

Petras Piekus Kretingos SM

Arminas Žagelis Kauno A.Sabonio KC

Justinas Ramanauskas Kauno KM „Tornado“

Gediminas Mokšeckas Š.Marčiulionio KA

Nojus Mineikis Klaipėdos Vlado Knašiaus KM

Matas Vaitkus Klaipėdos Vlado Knašiaus KM

Tomas Balčiūnas Puzelis SM

Martynas Arlauskas Kauno A.Sabonio KC

Giedrius Bergaudas Klaipėdos Vlado Knašiaus KM

Dovydas Giedraitis Š.Marčiulionio KA

Nedas Kancleris Kauno KM „Tornado“

Arnas Adomavicius Š.Marčiulionio KA

Gertautas Urbonavičius Š.Marčiulionio KA

Rokas Jokubaitis Mažeikių SM

Deividas Sirvydis Vilniaus KM

LIETUVOS JAUNIŲ (U19) VAIKINŲ RINKTINĖS PERSONALAS:

VARDAS PAVARDĖ PAREIGOS DARBOVIETĖ

Gediminas Petrauskas Vyr. treneris Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Vaidas Pauliukėnas Treneris „Šiauliai“

Virginijus Sirvydis Treneris Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Donatas Velička Treneris Kauno krepšinio mokykla „Žalgiris“

Mantas Valčiukaitis Fizinio rengimo treneris Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Eduardas Liutkus Sporto medicinos gydytojas Lietuvos sporto medicinos centras, KK „Šiauliai“


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti


  • Rungtynės
  • Žaidėjas
  • LT žaidėjas