Pasibaigęs. 05-14 18:30
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
101
Nevėžis-Optibet
91
Pasibaigęs. 05-14 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
89
Wolves Twinsbet
75
Pasibaigęs. 05-14 19:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
85
M Basket
79
Pasibaigęs. 05-17 16:50
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
92
Šiauliai
104
Pasibaigęs. 05-17 17:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
100
Uniclub Bet-Juventus
88
Pasibaigęs. 05-17 19:00
Betsafe-LKL
M Basket
65
7bet-Lietkabelis
96
Pasibaigęs. 05-18 16:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
97
Rytas
79
Pasibaigęs. 05-18 19:00
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
91
CBet
87
Pasibaigęs. Vakar 18:15
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
94
Uniclub Bet-Juventus
89
Pasibaigęs. Vakar 18:30
Betsafe-LKL
CBet
93
Neptūnas
98
Šiandien, 18:30
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
0
Rytas
0
Šiandien, 18:50
Betsafe-LKL
Šiauliai
0
Žalgiris
0
Šiandien, 19:00
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
0
M Basket
0

P.Jankūnas: Sprendimas palikti "Žalgirį" buvo labai sunkus (32)

Rugpjūčio 24 d., 23:07
jankunas paulius
jankunas paulius
Krepsinis.net

Legionieriaus karjerą pradėti nusprendęs Paulius Jankūnas rusų spaudai duotame interviu pažymėjo, jog jau buvo laikas kažką keisti savo gyvenime ir patvirtino jau anksčiau sklandžiusias kalbas, jog Maskvos srities "Chimki" pasiūlymas buvo pats pelningiausias.

"Turėjau daug pasiūlymų iš kitų komandų, tačiau "Chimki" pasiūlymas buvo pats patraukliausias", - pradėdamas pokalbi teigė P.Jankūnas.

- Kokį įsivaizduojate savo vaidmenį "Chimki" klube?

- Žinoma, norėčiau rungtyniauti starto penkete. Tai reikštų, kad komandoje užimi svarbią vietą. Visgi jei treneris numatys man atsarginio vaidmenį, aš eisiu į aikštelę nuo suolo. Nematau tame jokios problemos.

- Teko bendrauti su naujuoju treneriu Sergio Scariolo?

- Taip, turnyro Sevilijoje metu teko bendrauti su treneriu, nes jis juk vadovauja Ispanijos komandai. Gyvenome tame pačiame viešbutyje. Treneris papasakojo apie praėjusį sezoną bei apie ateities planus. Jis man nurodė mano funkcijas komandoje, pasakė, ko iš manęs tikisi. Bendravome apie valandą.

REKLAMA

- Kokį įspūdį susidarėte po pokalbio?

- Aš ir anksčiau žinojau, jog Scariolo - puikus treneris. Vienas geriausių pasaulyje. Džiaugiuosi, kad galėsiu rungtyniauti jo treniruojamoje komandoje.

- Nebuvo sunku palikti "Žalgirio" ekipos?

- Pirmą kartą išvykstu žaisti į užsienio komandą, todėl sprendimas palikti "Žalgirį" buvo nelengvas. Kauno komandoje rungtyniavau šešis sezonus, todėl man jau reikėjo permainų.

- Liūdna išvykti iš Lietuvos?

- Kol kas viskas normalu. Krepšinis visose šalyse vienodas, todėl sunkumų neturėtų būti.

- "Chimki" klube bus ir Robertas Javtokas. Kalbėjote su juo prieš priimdamas sprendimą?

- Taip, kalbėjau su juo prieš pasirašant sutartį. Puikiai pažįstame vienas kitą tiek iš Lietuvos rinktinės, tiek iš šalies čempionato kovų. Tikiuosi, kad Robertas padės man naujoje komandoje.

Kalbėdamas apie rugsėjo mėnesį prasidėsiantį Europos krepšinio čempionatą, P.Jankūnas pažymėjo, jog lietuviams užduotis minimum yra patekti į pasaulio čempionatą. Puolėjas taip pat pažymėjo, kad į čempionės titulą pretenduoja 5-6 ekipos, kuriomis laiko Ispaniją, Lietuvą, Graikiją, Rusiją, Slovėniją, Serbiją ir Turkiją.

„Ilgoji pertrauka“: „Ryto“ sudėties dėlionė – kurie žaidėjai išvyks, kuriuos vertėtų išsaugoti, su kuriais vyksta pokalbiai, o kas jau ieškosi komandų kitur

Gairės: jankūnas, chimki
32 komentarai
Naujausi komentarai (32)
Geriausiai ivertinti (32)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
TVARKARAŠTIS