Rizikinga „Neptūno“ komplektacija privedė prie būtinų permainų

funkerman  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 22:24 patinka nepatinka +1

su tokiu treneriuku vasara laukia totalus pravalas :(

8endz1u5  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 19:59 patinka nepatinka

As tai salyciau pirma lengva krasta reikia gauti

statistikas1  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 18:50 patinka nepatinka

na taip... tikrai nuviliantis vaizdelis... manau po praejusio sezono vadovai nori daugiau, nei dabar turima. manau po Taures turnyro bus pokyciai tikrai, lieka tik speliot kris zaidejas ar treneris

idegius Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 18:36 patinka nepatinka +4

Siandien Zavacka Klaipedoje maciau idomu ka jis cia veikia, atleido is Italijos? trauma gavo ir gryzo namo? ar kontrakto su neptunu gryzo pasirasyt :)? gal kas zino?

Darija24 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 17:46 patinka nepatinka +7

Siksniu jau senai reikejo mest lauk

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 17:13 patinka nepatinka -6

armada siulo lazintis, o paskui atmazus meto :D rudoji karstine vargsui. Ir nebloga palaikyma turi, Saitoz, tas jau buvo prasporines subine, tai labai tinka armadai i kompanija... du gaideliai du gaideliai, rudus zirnius kule :D Prisipazinkit balandeliai armada ir saitoz, kuliates toj B tribunoj, kur orgijas kelia ryto ir neptuno ultros? :D

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 17:21 patinka nepatinka +8

cia kaunietiška folklor bandai pripiršti kitiems, lažinimasi iš subinės. Nu ir prajuokinot nors nelabai ir juokinga, tokių dar neteko girdet, kaip jau sakiau dabar viskas aišku iš kur tas "Fcuk you referee" įsibojojo. Rimtai Kaunas susimastykit su savo prestižu, maža to, kad Serbijos mokinukai į jumsi jau Kaune valosi kojas tai dar su visokiais fuck you referee save žeminat.

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 18:12 patinka nepatinka -8

Grynai rytfaniskas mentalitetas bei atmazai. Kai patys nieko padaryti negali tai meta eurolygos korta i eteri nors paciu silkinius savo fiba taureje dar ne taip visi isniekina.

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:20 patinka nepatinka -2

Praeitais metais zydriuko prognozes nepasitvirtino kaip Neptunas numaus Zalgiriui ziedus tai siemet jau Zalgiris virs medinius medalius:DDDDDD

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 15:56 patinka nepatinka -5

Butu smagu, jei LKL keturfinaly Neptunas susitiktu su Žalgiriu arba su rytu, ot tada pažiuretume kam cia reikia sudeti keisti kam cia reikia treneri keisti kas cia blogus rezultatus rodo. Gryni juokdariai krc patys dugne sedi europiniuose turnyruose.

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:01 patinka nepatinka -2

Ka cia grasini, kloune? Pries pusmeti irgi grasinai pries finalus kaip numausite ziedus Zalgiriui bei klykei spartaaa!!! Siemet pagal viska bus baisiau, bet tau pusdebiliui is zemaitijos krasto akis uzpiltos sudu kad nematai akivaizdaus Neptuno degradavimo.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:05 patinka nepatinka +2

Jei cia ir degraduoja kazkas tai tik zalgiris ir jo fanai akivaizdiai nebezino kur detis po to kai serbijos 20 meciai suda i veida sviede visiems kaunieciams ju pačių salos tvirtovėj. Galėčiau lažintis kad pavasari laukia zalgirio ir ryto desperacija ir pažeminimas kuriam jau pribrendo.

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:07 patinka nepatinka +1

Zydrasis urode, ne tu praeitame sezone grasinai?:

armada -89.49 04-08 20:13 +1 Tas Motiejūnas miltelius pradėjo uostyt? 6 legionieriai komandoje, sako lietuviška komanda, nuo kito sezono grišime prie senos taktikos remsimies legionieriais??? O tai kuom šiemet rėmėsi gal ufonautais??? Ai šešiais lietuviais. Tiksliau 3 Ulanovas, Jankūnas, Seibutis, nes jog Žalgiris yra laidojamas neimšanių jo vadovų, kartu laidojamas ir burys talentingų jaunų lietuvaiciu kurie yra užkasti po velėna piktūjų žalgirio burtininkų Maotiejūno ir kitų. Virsit sriuba kauniečiai iš LKL bronzos medalių. Kažkada buvo tokia didi komanda Žalgiris. Amen.

Morley Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:10 patinka nepatinka -2

Spartietis vel ant baltu arkliu. Mazai dar jo silkiniai apsisiko kad vel grasina visiems is eiles kaip ir praeitame sezone:DD Kaip visada Zalgirio sudetis apgailetina, viskas apgailetina, o pas juos Klaipedoje pririnkus visisku sudu yra tiesiog nereali komanda:DDDDD

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:12 patinka nepatinka +1

Nu tai lazinames, is tavo siknos nevykeli spartieti, kad neptunas siemet finale nelos lkl :) Dar tu cia maciau juokauji kazka apie europinius turnyrus ir dugna, tai atvo atveju ligoni, tai cia gaunasi taip, kad juokiasi sutresusio 3 golfo su uzkaltu varikliu savininkelis, kad jo kaimyno mersas 2012 metu kartais genda :D tu nebevok tos patevio zemaitiskos samanes, jaunai smegeninei ji per stipri, paziurek kaip nudegradavai per metus laiko. Tuoj pradesi visiem grasint su ateiviais :D

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:14 patinka nepatinka +2

Morley

Cia jau ne balti arkliai net gali but, o rudi velniai. Soko nevykelis ant rudu velniu is tos desperacijos, kad memelio lavonai jau 7 macus is eiles pralose :D

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:14 patinka nepatinka +1

Šiemet tikriausiai iš mediniu medaliu virsit sriuba. Nes dar ir laikraštukas jumis apderks dėl bronzos medaliu. Galovja cia labai sustra komanda turi medinuku visokiu prancuzu studentu prisipirke ERASMUS programas matyt vykdo zalgiris ir senjori rebilitacijas. Pusfinalis bus zalgiriui su Neptunu o kova del bronzos su laikraštuku kur Pačėsas iškovos istorine pergale ir Parveš bronzos medalius į Vilniu.

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:18 patinka nepatinka -1

Cia net nereikia lazintis nes duchas neisteses jokiu savo pazadu. Kas prisimena ka sita zemaitijos atlieka praeitais metai grasino ir kaip apsisikes bijojo islysti po lkl finalu. Pagal zuvedrini durneli visi aplinkui tiesiog degradave, o jo Neptunas yra tiesiog aukstumoje prisipirke visisku nevykeliu bei antrarusiu. Svarbiausia uzpilus akis ir toliau garsiai zviegti kad tai yra SPARTAAAA ir kaip Neptunas niekada nepasiduoda nors i ji siemet visi is eiles valosi kojas. Duchas prikisa Zalgiriui Eurolyga kai paciu zydroji Kurausko parodija net ir treciaruseje Fiba taureje yra visu dulkinama silke.

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:20 patinka nepatinka -1

Visada zinojau, kad tu tik del akiu stumi ant ryto, bet vat siandien islindo ta zydra meile vilnieciams :)

Tai laziniesi is savo subines, kad neptunas, jei susitiks su zalgiriu, tai bus sudorotas nepadoriai.... laziniesi, ar bijai, kad vel rackom stovet teks?

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:21 patinka nepatinka -1

Praeitais metais zydriuko prognozes nepasitvirtino kaip Neptunas numaus Zalgiriui ziedus tai siemet jau Zalgiris virs medinius medalius:DDDDDD

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:39 patinka nepatinka +1

Cia kaune tokia mada yra lazintis is subines??? tokios leksikos dar neteko girdeti. O siaip Milakniui isvis nera net ka atrasyti zviegia kaip kiaule tuom ir pasakyta viskas.

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:43 patinka nepatinka -1

Ka tu gali zydriuk aplamai atrasyti? Cia kaip ir degradave rytfaniai kasmet vis grasina, bet kaip sedi pries Zalgiris sude taip ir sedi. Tik zviegti ir sugebate nors puikiai suvokete kad jusu apsisikeliams jokiu sansu.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:48 patinka nepatinka +1

Kauno folklora atradau šiandien, viskas aišku dabar kas ten vyksta. Iš subines kaune lažintis yra reikalas. Į UNESCO šita reikėtų itraukti kaip nematerealujį kauno paveldą, viskas aišku ir iškur tas "Fuck you referee yra atsirades". Tik stebkulas ir praeities šmėklos padeda tam miestui laimeti LKL. Bet stebuklai visada nesitesia.

Alaska Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 49
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:55 patinka nepatinka

Nu ir palyginimai armada pas tave lygini eurolyga su cempionu kaskokia antrarasiu komandu lyga? Noreciau paziuret kiek ten tavo neptunas isstenetu pergaliu jeigu jau sitoj antrarasuej lygoj jum ne pyragai. Zalgiris ir taip daro ka gali budami ir tai viena silpniausiu ir maziausia biudzeta turinciu komandu,. O tu aiskini kaip dugne sedi..

Saitoz Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 17:04 patinka nepatinka +4

ta prasme, Milakniuk, degradavęs čia tik tu, kai gaidelis aplink plunksnas kilnoji :D armadai net nereikia jokių paniekinančių žodžių ant tavęs naudot, tu pats tiesiog gaidini save tiesioginiam etery :D

MiIaknis Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 18:13 patinka nepatinka -1

Neitiketina. Viena zydriuka kitas silkinis zydriukas islindo uzstoti. Paciu komandeles istisai Zalgiris gaidina, o sitiems atrodo kad viskas vyksta atvirksciai.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 15:34 patinka nepatinka -8

Netrieskit i kelnes vapliai, žalgirio ir laikraštuko fanai rado proga pasidziaukti kitu "problemomis", kad pasiglostytu savo savimeilę. Ištikrūjų tai su Neptūnų viskas yra taip kaip ir visada buvo, tai nera super bagota komanda, kad susipirktu tokius zadiejus kurie neivienu rungtyniu nepralaimetu per sezoną. Neptūnas deja dažnai prasileidža "nesvarbias" rungtynes, bet kai reikia tada ir buna kova. Priešingai nei zalgiris kuris laimi tik pries LKL vidutiniokus o kur yra tikros kovos eurolygoje tai sauskelnių nespėja keitaliot. Nematau dėl ko reikėtų kažką keisti sudėtyje, Jeigu Klimavičius traukia i dugna dabar, tai ta problema vienaip ar kitaip bus išspresta. Ir kai bus tos lemiamos kovos tada galėsit ir kalbėti. Gryni triedalai esat štai ka galiu pasakyti, bobų turgus kažkoks. Nors nenustebciau jei Neptunas pasims kazka is australijos, bet ne todel, kad pralaimejo 3 rungtynes CL, o todel nes tai buvo senai planuota. Jie galvoja kad pakeis du zaidejus ir jau pasikeis zaidimas. Silpno proto jus visi ten zalgiriniai ir šudrytinei.

suiIuas Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 16:17 patinka nepatinka +1

Man rodos tavo gyvenimo istorija tuoj rodys per tv pagalba, kai viena pagyvenusi uostamiescio plastake gaudys jureivius, kad padaryt dnr testa :)

86513 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 6
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 14:51 patinka nepatinka +2

Panasiai kaip zalgiriui praita sezona buvo su seibuciu javtoku ir kalnieciu. Jeigu nori kovoti su didesni biudzeta turinciomis komandomis tavo zaidejai turi zaist zymiai geriau negu uzdirba. O kai jie net tu savo pinigu netraukia tai taip ir gaunasi. Grys zaidejai i rotacija bus kazkiek lengviau bet tai fakto nekeicia kad klima ir drew vieni is daugiau uzdirbanciu komandoj daznai zaidzia netg i minusa.

Shaq-34  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 14:27 patinka nepatinka -1

Neptunui butinai reiktu nusipirkti toki kaip Sim Bhullar. Tas jautis pritrauktu ne viena zaideja jam gavus kamuoli. Automatiskai atsirastu vietos ir snaiperiams.
Nes nuo to zaidejo 1vs1 sunkiai kas europoje apsigintu. Nesuprantu tik kodel jis nesusilaukia demesio is europos...

Cyrax  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 14:02 patinka nepatinka +13

didziausia klaida buvo, kad paleido Ewinga, antra klaida, bet mazesne Anguso Branto paleidimas, nors jis tikrai jega ir ugiu losia gerai, o dar ir is toleliau pataikydavo... o db turi pilna aceit aukstu, is kuriu pataikyti gali tik Vycka, o kovojant del kamuoliu ir gynantis tik maziukas Jeray Grantas atstovi, kurio sportine forma irgi kritus. PF po Butkeviciaus traumos is karto matesi, kad bus zopa. Nes tik su Siksnium pasilikti, tai cia tas pats kaip stengtis laimeti Lietuvoj teleloto.. Va ir turime lkl'e vos penktas, Chempionu lygoj krenta kas savaite po vieta...

Alaska  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 49
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 13:56 patinka nepatinka +6

Jo viskas labai paprasta, bet lengviausiai yra tik parasyti, o kad tikrai taip butu viskas paprasta niekam turbut neidomu svarbu tik atleisti ar ta ir ana keisti ta ir ta. Jus turbut suprantat, kad atleidus tiek viena tiek kita pajimkim, kad ir siuo atveju Siksniu ir Klimaviciu ju kontraktas nutraukiamas vadovybes noru , o ne ju. Automatiskai nusprendziama ale atleisti, tai gerai tada gaunasi, kad turi buti ismoketa visa likusi sezono algos dalis gal dar ir kokia kompensacija papildomnai uz atleidima, o tai yra sakyciau prabanga ypac tokiam kaip Neptunui. Negana to dar ir i ju vieta tada ieskoti atskiru zaideju uz kitus pinigus, o ar ju yra turbut nelabai?

sausas  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 13:21 patinka nepatinka +10

Kad prieš sezoną jau buvo aišku kad daug klaidų, Klimas niekada nebuvo C jis visada pf lošdavo. Neptūnas jau senokai nemoka lošt su tipiniu centru . bet aš jau kaip pirko Jonsoną klausiau kodėl PF o ne C ar SF. Dabar matosi kad Jonsonas už Tadą geriau , Kačinas kaip antras PF irgi geriau už Tadą atrodo, tai reiktų vietoj jo centro . Su Etaloniuniu centru neptųnas lošt nemoka , bet reiktų vis tiek bent kad apie 208 būtų, nes realiai ūgio trūksta. Dar anksčiau arnas su šuoliu ir veržlumu kompensuodavo cm trųkumą , dabar jo nėra o Šikšnių tai aš net nešneku visiškas lavonas, geriau Kazakauską būtų paėmę tikrai daug pigesnis.

Zlatan23 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 13:14 patinka nepatinka +6

padaryta klaida su įžaidėju ir centru, o dar to šikšniaus laikymas , kuris neduoda naudos. įžaidėjas - ryškiai reikėjo scorerio, o norint turėti pranašumo su mažo ūgio c poz. reikėjo imti judrų , atletišką , kaip grantas, o ne subyrėjusį klimavičių, kuris vertical - 0,5cm nuo žemės :)

MASILIUNASV  PRO Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 12:33 patinka nepatinka +14

klimavicius gal uz pf atsarginis ir butu geras variantas bet dabar centru tos subines nepajudina kiek sykiu jam stogus israso nes pakyla nuo zemes kokis 5 cm tik gal apsivilkes songoko sunkius treniruociu drabuzius nezinau, bet aplamai si sezona zalgirio ryto ir neptuno problema su komplektacijom kazkokie begalviai. turi buti zaideju grynu tos pozicijos po 2x5 plius dar du zaidejai. o dbr zalgiris 1 sf rytas 1 pf neptunas 0 centru na gerai 1 grantas ir 1 sf. kazkokie nupezeliai vadovybej.

Lightman Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 12:01 patinka nepatinka +2

Jeigu nezinai, kad klimavicius neptune tik centru losia, tai reiskia viska praleidai, o ne kazka.

armadaKLP Spauskite norėdami peržiūrėti Karma
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 11:58 patinka nepatinka -18

knet jau deda i kelnes o gal pigiai vaikosi sencacijų. Jeigu kiekviena komanda po kelių nesekmiu detu iskart i kelnes kaip knet tai butu taip kaip dabar yra laikrastukui. PANIKA. Bet galit buti tikri Neptunas nieko nekeis, o kai ateis liamiamos kovos po ju kojom kris ir zalgiriukas ir kiti.

Shaq-34 Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 100
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 14:17 patinka nepatinka +4

Nepyk, bet tavo komentaras skamba mazu maziausiai neadekvaciai.
Toks vaizdas kad esi visiskas psichinis ligonis kuris neskiria realybes nuo svajoniu... Uzuojauta tavo artimiesiems! Turetu buti sunku kasdiena su tokiu varijotu po vienu stogu gyventi...

valdys Spauskite norėdami peržiūrėti Karma 0
Spauskite norėdami peržiūrėti Pranešti apie netinkamą komentarą 01-11 11:46 patinka nepatinka +2

klimavicius vid. puolejas??? kazka praleidau kazkada

Norėdami komentuoti prisijunkite


Tau gali patikti

LKL: „Lietuvos rytas“ – „Lietkabelis“ (GYVAI) 67:46 po trijų kėlinių; vyksta ketvirtas ketvirtis (116)
Šiandien 16:20
Šiandien Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse susitinka Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ klubai. Susitikimą kaip iš natų pradėjęs „Lietuvos rytas“ sužaidus 5 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 16:4. „Lietkabelis“ neketino varžovų paleisti į priekį ir atsakė atkarpa 13:0, kuri lei...


Naujienos

Rezultatai

2018 sausio 20 d.
Lakers 99:86 Pacers NBA
Jazz 115:117 Knicks NBA
Nuggets 100:108 Suns NBA
Pistons 112:122 Wizards NBA
Grizzlies 106:88 Kings NBA
Nets 101:95 Heat NBA
Raptors 86:83 Spurs NBA
2018 sausio 19 d.
Unicaja 80:75 Real Eurolyga
Baskonia 82:83 AX Armani Eurolyga
Panathinaikos 70:75 CSKA Eurolyga
Anadolu Efes 84:89 Fenerbahče Eurolyga
Trail Blazers 100:86 Pacers NBA
Rockets 116:98 Timberwolves NBA
Celtics 80:89 76ers NBA

Daugiau rezultatų

Lentelės

Pogrupis

Vieta Komanda Prg. Prl.
1 „Žalgiris“ 17 2
2 „Lietuvos rytas“ 16 4
3 „Neptūnas“ 15 3
4 „Lietkabelis“ 13 7
5 „Juventus“ 8 12
6 „Dzūkija“ 6 13
7 „Pieno žvaigždės“ 6 13
8 „Šiauliai“ 6 12
9 „Nevėžis“ 5 15
10 „Vytautas“ 4 15
Daugiau

Dienos citata

Charlesas Oakley :

Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.

Daugiau citatų

Daugiau naujienų

Mano krepsinis.net
Apklausa

Ar domitės Ballų reikalais Lietuvoje?

Balsuoti Archyvas