"Alytus" sutriuškino "Bumerangs/ASK" klubą (34)

Spalio 24 d., 19:35
janisius marius
Krepsinis.net

Alytaus „Alytus“ namuose rezultatu 102:73 (21:24, 22:25, 38:12, 21:12) sutriuškino Gulbenės „Bumerangs/ASK“ krepšininkus ir Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) iššūkio taurės varžybose iškovojo trečiąją pergalę.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po Janio Poznakso dvitaškio pirmavo 21:12. Pirmajame kėlinuke ir toliau aikštėje geriau sekėsi latviams, kurie ketvirtį užbaigė būdami priekyje 24:21. Antrajame kėlinuke žaidimas išsilygino, o po Sauliaus Kazevičiaus tritaškio „Alytus“ išsiveržė į priekį 30:29. Vėliau komandos žaidė apylygiai, tačiau „Bumerangs/ASK“ geriau užbaigė pirmąją susitikimo pusę ir ilsėtis ekipos išėjo latviams esant priekyje 49:43.

Trečiajame ketvirtyje, po 8:0 „Alytaus“ spurto, šeimininkai ir vėl pirmavo – 54:52. Kiek vėliau alytiškiai vėl spurtavo, šįkart 14:0 ir jau susikrovė 16 taškų pranašumą – 73:57. Trečiasis kėlinukas baigėsi rezultatu 81:61. Paskutinėje susitikimo dalyje varžovams nepavyko likviduoti tokio solidaus „Alytaus“ pranašumo ir lietuviai iškovojo pergalę.

"Alytus": M.Janišius - 21 (10 atk. kam.), A.Aleksandrovas - 18, S.Kazevičius - 17 (9 rez. perd.), A.Straupis - 15 (15 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Pociukonis - 12.

"Bumerangs/ASK": T.Celmins - 21, G.Rauza - 20, J.Poznaks - 17 (7 atk. kam.).