Europos taurė 2018/2019 rungtynių tvarkaraštis

2018 spalio 2 d.
20:00 Belgrado "Crvena Zvezda" Ulmo „Ratiopharm“ Europos taurė
20:00 Stambulo "Galatasaray" Andoros „MoraBanc“ Europos taurė
21:00 Gdynės „Arka“ Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Europos taurė
21:00 Berlyno "Alba" Bursos "Tofaš" Europos taurė
21:30 Valensijos "Valencia Basket" Vilerbano "Asvel" Europos taurė
2018 spalio 3 d.
18:00 Frankfurto "Skyliners" Turino „Fiat“ Europos taurė
19:00 Vilniaus „Rytas“ Malagos "Unicaja" Europos taurė
20:00 Sankt Peterburgo „Zenit“ Ankaros "Turk Telekom" Europos taurė
20:00 Baro "Mornar" Kazanės "Unics" Europos taurė
21:30 Brešos „Germani Leonessa“ Monako „AS Monaco“ Europos taurė
21:30 Trento „Dolomiti Energia“ Belgrado "Partizan" Europos taurė
21:30 Limoges CSP Zagrebo "Cedevita" Europos taurė
2018 spalio 9 d.
21:00 Belgrado "Partizan" Sankt Peterburgo „Zenit“ Europos taurė
21:30 Vilerbano "Asvel" Trento „Dolomiti Energia“ Europos taurė
21:45 Malagos "Unicaja" Frankfurto "Skyliners" Europos taurė
2018 spalio 10 d.
18:00 Kazanės "Unics" Vilniaus „Rytas“ Europos taurė
20:00 Bursos "Tofaš" Gdynės „Arka“ Europos taurė
20:00 Ankaros "Turk Telekom" Valensijos "Valencia Basket" Europos taurė
20:00 Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Limoges CSP Europos taurė
20:30 Zagrebo "Cedevita" Berlyno "Alba" Europos taurė
20:30 Ulmo „Ratiopharm“ Stambulo "Galatasaray" Europos taurė
20:45 Monako „AS Monaco“ Belgrado "Crvena Zvezda" Europos taurė
21:00 Andoros „MoraBanc“ Brešos „Germani Leonessa“ Europos taurė
21:30 Turino „Fiat“ Baro "Mornar" Europos taurė
2018 spalio 16 d.
20:00 Stambulo "Galatasaray" Brešos „Germani Leonessa“ Europos taurė
20:00 Belgrado "Crvena Zvezda" Andoros „MoraBanc“ Europos taurė
20:30 Ulmo „Ratiopharm“ Monako „AS Monaco“ Europos taurė
21:30 Vilerbano "Asvel" Ankaros "Turk Telekom" Europos taurė
2018 spalio 17 d.
19:00 Vilniaus „Rytas“ Frankfurto "Skyliners" Europos taurė
20:00 Kazanės "Unics" Turino „Fiat“ Europos taurė
20:00 Krasnodaro Lokomotiv-Kuban Bursos "Tofaš" Europos taurė
20:00 Baro "Mornar" Malagos "Unicaja" Europos taurė
21:00 Gdynės „Arka“ Zagrebo "Cedevita" Europos taurė
21:30 Trento „Dolomiti Energia“ Sankt Peterburgo „Zenit“ Europos taurė
21:30 Valensijos "Valencia Basket" Belgrado "Partizan" Europos taurė
21:30 Limoges CSP Berlyno "Alba" Europos taurė
2018 spalio 23 d.
20:00 Stambulo "Galatasaray" Monako „AS Monaco“ Europos taurė
21:00 Berlyno "Alba" Gdynės „Arka“ Europos taurė
21:00 Belgrado "Partizan" Vilerbano "Asvel" Europos taurė
21:30 Trento „Dolomiti Energia“ Ankaros "Turk Telekom" Europos taurė
12
Mes to neturėjome išgirsti: D.Adomaičio bendramokslis pasakojo, kuo „Rytui“ neįtiko M.Farrellas (11)
Šiandien 14:03
Vilniaus „Ryto“ komanda sekmadienį atsisveikino su Mattu Farrellu. Klubo sporto direktorius Linas Kleiza ir vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis pateikė skirtingai skambančias atsisveikinimo versijas.


Rezultatai
2018 rugsėjo 23 d.
Skycop 93:78 Lietkabelis LKL
Neptūnas 100:76 Nevėžis LKL
Rytas 87:57 Juventus LKL
2018 rugsėjo 22 d.
Žalgiris 103:66 Pieno žvaigždės LKL
2018 rugsėjo 17 d.
Lietuva 95:93 Olandijos vyrų rinktinė Pasaulio taurė
2018 rugsėjo 14 d.
Kroatijos vyrų rinktinė 83:84 Lietuva Pasaulio taurė
2018 rugsėjo 9 d.
Lietuva 80:97 Latvija Draugiškos rungtynės
2018 liepos 1 d.
Vengrija 50:73 Lietuva Pasaulio taurė
2018 birželio 28 d.
Lenkija 71:89 Lietuva Pasaulio taurė
2018 birželio 18 d.
Žalgiris 80:70 Rytas LKL
2018 birželio 17 d.
Lietkabelis 78:89 Neptūnas LKL
2018 birželio 16 d.
Rytas 78:82 Žalgiris LKL

Daugiau rezultatų

Lentelės

LKL 2018/2019

Vieta Komanda Prg. Prl.
1 Žalgiris 1 0
2 Rytas 1 0
3 Neptūnas 1 0
4 SkyCop 1 0
5 Šiauliai 0 0
6 Juventus 0 1
7 Dzūkija 0 0
8 Nevėžis 0 1
9 Lietkabelis 0 1
10 Pieno žvaigždės 0 1
Daugiau
Dienos citata

Charlesas Oakley :

Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.

Daugiau citatų

Daugiau naujienų


Apklausa

Kiek pergalių artėjančiame Eurolygos sezone iškovos „Žalgiris“?

Balsuoti Archyvas