Turnyrinės lentelės

Pasirinkite lygą:
Pasirinkite sezoną:

Eurolyga turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Stambulo „Anadolu Efes“
22
3
+243
2
Madrido „Real“
20
6
+192
3
Barselonos „Barcelona“
19
6
+155
4
Maskvos CSKA
17
8
+143
5
Tel Avivo „Maccabi“
17
8
+140
6
Atėnų „Panathinaikos“
14
12
+32
7
Valensijos „Valencia“
12
13
-7
8
Maskvos srities „Chimki“
11
14
-19
9
Pirėjo „Olympiacos“
11
14
-29
10
Stambulo „Fenerbahče“
11
14
-31
11
Milano „AX Armani“
11
14
-68
12
Kauno „Žalgiris“
10
15
+60
13
Belgrado „Crvena Zvezda“
10
15
-27
14
Berlyno ALBA
9
16
-101
15
Vitorijos „Baskonia“
9
16
-121
16
Vilerbano ASVEL
9
16
-180
17
Sankt Peterburgo „Zenit“
7
18
-168
18
Miuncheno „Bayern“
7
18
-214

LKL turnyrinė lentelė

Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Kauno „Žalgiris“
20
2
+431
2
Vilniaus „Rytas“
15
7
+196
3
Panevežio „Lietkabelis“
15
7
+148
4
Utenos „Juventus“
13
9
-24
5
Klaipėdos „Neptūnas“
12
9
+57
6
Prienų „CBet“
10
12
-146
7
Alytaus „Dzūkija“
6
15
-178
8
„Šiauliai“
6
16
-149
9
Kėdainių „Nevėžis“
6
16
-167
10
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
6
16
-168

Europos taurė turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Rišono „Maccabi“
2
8
-122
6
Ulmo „Ratiopharm“
1
9
-71
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Krasnodaro „Lokomotiv“
4
6
+17
6
Limožo CSP
2
8
-79
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Nantero 92
4
6
-17
6
Liublianos „Cedevita Olimpija“
4
6
-13
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
5
Podgoricos „Budučnost“
3
7
+9
6
Gdynės „Arka“
3
7
-71
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Belgrado „Partizan“
4
1
+55
2
Bolonijos „Virtus“
3
2
+21
3
Stambulo „Daruššafaka“
3
2
+4
4
Trento „Dolomiti Energia“
0
5
-80
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Patrų „Promitheas“
3
2
+32
2
Venecijos „Umana Reyer“
3
2
-15
3
Oldenburgo „EWE Baskets“
2
3
-2
4
Brešos „Leonessa Basket“
2
3
-15
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Monako „Monaco“
3
2
+26
2
Kazanės „Unics“
3
2
+23
3
Vilniaus „Rytas“
2
3
-22
4
Stambulo „Galatasaray“
2
3
-27
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Malagos „Unicaja“
4
1
+25
2
Bursos „Tofaš“
3
2
+11
3
Badalonos „Joventut“
2
3
-15
4
Andoros „MoraBanc“
1
4
-21

NBA turnyrinė lentelė

Rytų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Milvokio „Bucks“
50
8
+709
2
Toronto „Raptors“
42
16
+400
3
Bostono „Celtics“
40
17
+391
4
Majamio „Heat“
36
21
+189
5
Filadelfijos „76ers“
36
22
+137
6
Indianos „Pacers“
34
24
+119
7
Bruklino „Nets“
26
30
-5
8
Orlando „Magic“
25
32
-96
9
Vašingtono „Wizards“
20
36
-241
10
Čikagos „Bulls“
20
39
-181
11
Šarlotės „Hornets“
19
38
-452
12
Detroito „Pistons“
19
41
-188
13
Niujorko „Knicks“
17
40
-402
14
Atlantos „Hawks“
17
42
-497
15
Klivlando „Cavaliers“
16
41
-487
Vakarų konferencija
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Los Andželo „Lakers“
44
12
+416
2
Denverio „Nuggets“
40
18
+224
3
Los Andželo „Clippers“
38
19
+327
4
Hiustono „Rockets“
37
20
+251
5
Jutos „Jazz“
36
21
+181
6
Oklahomos „Thunder“
36
22
+184
7
Dalaso „Mavericks“
35
23
+357
8
Memfio „Grizzlies“
28
29
-121
9
Portlando „Trail Blazers“
26
33
-126
10
Naujojo Orleano „Pelicans“
25
33
-67
11
San Antonijaus „Spurs“
24
32
-90
12
Sakramento „Kings“
24
33
-125
13
Fynikso „Suns“
24
34
-55
14
Minesotos „Timberwolves“
16
40
-226
15
„Golden State Warriors“
12
46
-526

Čempionų lyga turnyrinė lentelė

A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Ankaros „Turk Telekom“
11
3
+98
2
Sasario „Dinamo“
11
3
+93
3
Ostendės „Filou“
8
6
-26
4
Panevežio „Lietkabelis“
7
7
+2
5
Manresos „Baxi“
7
7
+26
6
Holono UNET
6
8
-6
7
Strasbūro SIG
4
10
-73
8
Torunės „Polski Cukier“
2
12
-114
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Jeruzalės „Hapoel“
11
3
+103
2
Atėnų AEK
9
5
+54
3
Burgoso „San Pablo“
8
6
+71
4
Bandirmos „Teksut“
8
6
+38
5
Vechtos „Rasta“
6
8
-31
6
Vroclaveko „Anwil“
5
9
-67
7
Pau Ortezo „Elan Bernais“
5
9
-84
8
Antverpeno „Giants“
4
10
-84
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Nimburko ERA
12
2
+133
2
Tenerifės „Iberostar“
11
3
+161
3
Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgodord“
9
5
+31
4
Atėnų „Peristeri“
8
6
+1
5
Bambergo „Brose Bamberg“
7
7
+19
6
Gaziantepo „Gaziantep“
4
10
-77
7
Baro „Mornar“
4
10
-98
8
Rygos VEF
1
13
-170
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Saragosos „Casademont“
10
4
+42
2
Dižono JDA
9
5
+90
3
Bonos „Telekom Baskets“
8
6
-3
4
Stambulo „Bešiktaš“
7
7
-11
5
Sombathėjaus „Falco“
6
8
+6
6
Klaipėdos „Neptūnas“
6
8
-29
7
Salonikų PAOK
5
9
-43
8
Brindizio „Enel“
5
9
-52