LKL lyderių dvikovoje nugalėjo "Lietuvos rytas" (448)

Spalio 27 d., 17:02
gecevicius martynas rytas
Krepsinis.net

LKL lyderių dvikovoje "Šiauliai" namuose rezultatu 71:88 (19:20, 14:26, 19:18, 19:24) pralaimėjo Vilniaus "Lietuvos rytui".

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai, kurie pirmavo 4:0. Tačiau šiauliečiai po kelių minučių jau pirmavo rezultatu 8:4. Čia pat svečiai vėl susigrąžino minimalų pranašumą – 9:8. Netrukus priekyje jau buvo šiauliečiai, kurie Sauliaus Kuzminsko, Jose Oliveiro ir Antonio Granto pastangomis neleido svečiams persverti rezultato. Likus maždaug minutei iki kėlinuko pabaigos “Šiauliai” pirmavo 19:15, tačiau Martyno Gecevičiaus tritaškis ir Mindaugo Lukauskio dvitaškis paskutinę sekundę leido svečiams laimėti ketvirtį 20:19.

Pirmąjį kėlinuką su trimis pražangomis baigė “Lietuvos ryto” žaidėjai Artūras Jomantas ir Michailas Anisimovas.

Antrame kėlinuke “Šiauliai” trumpam išsiveržė į priekį – 25:24, tačiau svečiai netrukus tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po M.Lukauskio, D.Mitchello, A.Šležo ir H.Price’o tritaškiu vilniečiai įgijo dviženklį pranašumą – 46:33. Paskutinėmis kėlinuko akimirkomis A.Grantas dvitaškiu kiek sušvelnino skirtumą – 35:46.

Trečiojo kėlinuko pradžioje iniciatyvą turėjo jau šeimininkai, kurie nuolat stengėsi sumažinti pranašumą. Kelis kartus šiauliečiai priartėjo iki 7 taškų skirtumo, tačiau “Lietuvos ryto” krepšininkai atstatydavo 10 taškų pranašumą. Po H.Price’o ir M.Gecevičiaus metimų vilniečiai įgijo jau 14 tašku pranašumą – 57:43.

Ketvirčio pabaigoje vilniečiai kelis kartus pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau paskutinę sekundę Manto Ruikio tritaškis vėl grąžino 12 taškų skirtumą 52:64.

Ketvirtame kėlinuke svečiai iškart padidino skirtumą iki 19 taškų – 73:54 ir išsprendė visus klausimus dėl rungtynių baigties. Galutinis rezultatas – 88:71 “Lietuvos ryto” naudai.

Vilniečiams taškus pelnė visi dešimt aikštelėje pasirodžiusių krepšininkų.

“Šiauliai”: A.Grant 18, J.Olivero 15, S.Kuzminskas 14, M.Ruikis 10, A.Masiulis 8.

“Lietuvos rytas”: M.Gecevičius 12, M.Lukauskis, M.Anisimovas ir D.Mitchell – po 10, H.Price 9 (4 rez. perd.), J.P.Batista, M.Petravičius ir A.Jomantas – po 8, M.Nielsen 7 (4 rez. perd.), A.Šležas 6.

Gairės: rytas