Žvėriškai žaidusio K.Porzingio ekipai triumfuoti prireikė pratęsimo (5) FOTOGALERIJA, kiti rezultatai

Gruodžio 13 d., 07:10
K.Porzingis itin produktyviai rinko taškus (Scanpix nuotr.)

Pergalę po pratęsimo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Niujorko „Knicks“ (14/13) ekipa, kuri namie po pratęsimo 113:109 (25:29, 25:22, 26:28, 23:20, 14:10) palaužė Los Andželo „Lakers“ (10/16).

Likus pusantros minutės įnirtingai vykusiose rungtynėse „Knicks“ pirmavo 5 taškais (99:94), tačiau tada Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as dvitaškiu sumažino skirtumą, o tritaškiu pratęsimą iššaukė Kyle‘as Kuzma (99:99).

Vis dėlto čia pajėgesni buvo šeimininkai, kurių pergalę tiksint paskutinėms sekundėms baudų metimais štvirtino Kristapas Porzingis.

Puikias rungtynes sužaidęs latvis per 40 minučių pelnė 37 taškus (9/18 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių ir dar blokavo 5 metimus.

Taip ab komandos išlaikė iki šiol galiojusias tendencijas – „Knicks“ ir toliau puikiai žygiuoja namie (13/5), o „Lakers“ stringa išvykose – 10/16.

„Lakers“: Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 24 (4/14 tritaškių), Kyle‘as Kuzma 19 (6 atk. kam.), Lonzo Ballas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 14, Juliusas Randle‘as 13, Jordanas Clarksonas 12.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 37 (11 atk. kam.), Enesas Kanteris 14 (11 atk. kam.), Michaelas Beasley ir Frankas Ntilikina (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 13, Courtney Lee ir Dougas McDermottas po 10.

Kiti rezultatai:

Atlantos „Hawks“ (6/21) 114:123 Klivlando „Cavaliers“ (20/8)

Denverio „Nuggets“ (15/12) 103:84 Detroito „Pistons“ (14/13)

Vašingtono „Wizards“ (14/13) 98:103 Bruklino „Nets“ (11/15)

San Antonijaus „Spurs“ (19/9) 89:95 Dalaso „Mavericks“ (8/20)

Filadelfijos „76ers“ (14/13) 118:112 Minesotos „Timberwolves“ (16/12) (po pratęsimo)

Fynikso „Suns“ (9/20) 92:99 Sakramento „Kings“ (9/18)

Gairės: nba, lakers, knicks