Žurnalistų pozityvumo prašęs G.Žibėnas: norime pagarbą užsitarnauti darbais, o ne žodžiais VIDEO interviu

Sausio 2 d., 20:53
G.Žibėnas dėkojo tiek savo žaidėjams, tiek gerbėjams (LKL nuotr.)
G.Žibėnas dėkojo tiek savo žaidėjams, tiek gerbėjams (LKL nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau žengia užtikrintai.

Vilniečiai net ir be keturių žaidėjų (Ivano Buvos, Maurice‘o Ndouro, Mindaugo Girdžiūno bei Jarviso Williamso) užtikrintai nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (88:61), o komandos strategas Giedrius Žibėnas nestokojo pozityvumo.

„Eilinį kartą teisingas požiūris žaidėjų, jie šiandien prisitaikė prie esamos situacijos, su kokia sudėtimi atvažiavome. Aišku, padarėme neblogą darbą gynyboje, sulaikydami jų pagrindinius gynėjus. „Dzūkija“ yra komanda, pagrindinį skirtumą kurianti per gynėjus, Joshuą Newkirką ir Dylaną Frye‘ų. Mes juos pristabdėme, dėl to rungtynes ir kontroliavome, o puolime galėjome ir geriau, bet džiaugiamės pergale išvykoje ir judame toliau“, – teigė G.Žibėnas.

REKLAMA

– Mačą pasitikote be pagrindinių priekinės linijos žaidėjų. Ar nebuvo neramu prieš rungtynes, kaip viskas gausis?

– Šiek tiek buvo neramu, nes paprastai mes taip nežaidžiame. Su Roku Jociumi nesitreniruojame, Martynas Pacevičius irgi yra kylantis nuo suolo treniruočių metu. Matėsi tai, jautėsi, kad Martyno žaidėjai kiek nejaučia, bet pagarba, kad prisitaikyta prie situacijos.

– Kiek treniruotėse lengviau uždirbus tą pertrauką FIBA Čempionų lygoje?

– Oi, žymiai lengviau. Dabar turime tik vienerias rungtynes per savaitę, tad turime daug laiko išsilaižyti žaizdas ir įgauti geresnę fizinę formą, geriau pasiruošti rungtynėms. Džiaugiamės, kad nereikia įkrintamosiose žaisti ir visi dabar gaus laiko.

– Lukas Uleckas pastaruoju metu žaidžia užtikrinčiau, šį kartą sužaidė karjeros rungtynes, kiek džiugina jo progresas?

– Ačiū už klausimą, nes galvojau, kad apie Ulecką klausite tik tada, kai jis nesužaidžia. Pagaliau kažkas pozityvesnio. Aišku, Lukas yra Lukas, visada sakiau, kad tai yra žaidėjas, kuriuo mes tikime, talento jam netrūksta ir jis įrodė, kad gali žaisti, ne pirmose ir ne antrose rungtynėse šį sezoną. Naujų metų proga turbūt palinkėčiau visiems media atstovams daugiau pozityvių įžvalgų. Atrodo, kad kažkokių sensacijų ieškome tik iš negatyvios pusės.

REKLAMA

– Ar yra terminas, per kurį bus nuspręsta Maurice‘o Ndouro ateitis?

– Mes esame toks klubas, kuris turėdamas aiškią kryptį tikrai ją paviešins. Tikrai visi žurnalistai ir krepšinio gerbėjai sužinos pirmieji, o dabar sprendimo nėra. Galiu pasakyti tą patį, ką ir anksčiau – dabar jis yra su mumis.

– Jis ir Ivanas Buva rungtynes praleido dėl poilsio, o kokia yra Mindaugo Girdžiūno ir Jarviso Williamso situacija?

– Sausio dešimtąją Mindaugo laukia papildomi tyrimai. Tikimės, kad viskas bus gerai ir jis pradės po truputį su komanda sportuoti. Jarvisas dirba ir kasdien juda vis geriau, bet tai nėra lengva trauma ir prireiks laiko.

– Gruodį nepralaimėjote nė vieno mačo, ar demonstruojate geriausią savo žaidimą per etapą „Ryte“?

– Ne man čia vertinti... Tikiuosi, kad rungtynių žiūrovai neužmiega ir kažkokių gerų emocijų pamato, manau, tą gerbėjų bazę tik statome ir statome, o tai parodo ir arenos lankomumas Čempionų lygoje. Norime tą pagarbą užsitarnauti darbais, o ne žodžiais.

REKLAMA

Tuo tarpu vyriausiasis „Dzūkijos“ treneris Ramūnas Cvirka negailėjo kritikos nominaliems savo lyderiams Joshua Newkirkui bei Justui Furmanavičiui.

„Toks sprendimas, nes Joshua labai blogai žaidė. Nepriėmė kamuolio, kai turėjo priimti, išsivaryti, paorganizuoti žaidimą. Jis nieko nedarė naudingo komandai, nei individualiai galėjo prasiveržti, vieną kartą prasiveržė, įmetė. Daugiau nieko nemačiau iš jo, nei puolime, nei gynyboje nebuvo ko paimti geresnio“, – teigė strategas.

– Justas Furmanavičius pastaruoju metu atrodo kritęs į duobę, yra šiek tiek pavargęs ar tiesiog į duobę krito?

– Nemanau, nes jam nebūtų nuo ko pavargti. Jis nežaidžia kaip Lukauskis. Man apie nuovargį galite nešnekėti, jei Mindaugas žaidžia po tiek minučių, tai galime neskaičiuoti, kad Zigmantavičius ar Aranitovičius gali pavargti aikštelėje, apie ką mes tada kalbame? Visi žino, kad jo silpna pusė yra metimas, palieka laisvesnį. Eina derinys gerai, o pasiekia jį ties tritaškiu ir sustoja. Reikia mesti ir įmesti. Krepšinis toks žaidimas, kad reikia pataikyti į krepšį.

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti