Žibančių įžaidėjų akistatoje K.Walkeris pamokė mažiau patyrusį kolegą

Lapkričio 7 d., 08:06
K.Walkeris sezono pradžioje ir toliau sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Namų sienas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) apgynė Šarlotės „Hornets“ (6/5) ekipa, 113:102 (23:25, 28:29, 30:23, 32:25) nugalėjusi Atlantos „Hawks“ (3/7).

Sunkumų varžovams „Hawks“ sukėlė tik pirmojoje rungtynių pusėje. Po ilgosios pertraukos autsaiderių jėgos išseko, o antrąją rungtynių pusę „Hornets“ laimėjo 62:48 bei didelių problemų pakeliui į pergalę neturėjo.

Akis į akį susidūrė dvi įžaidėjų vedamos komandos. Daugiau patirties turintis Kemba Walkeris suteikė pamokų penktajam šių metų naujokų biržos šaukimui Trae‘ui Youngui bei su 29 taškais tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju.

Atlantos klubas rungtynes pradėjo drąsiu penketu – nuo pirmųjų minučių aikštėje pasirodė trys lygos naujokai T.Youngas, Kevinas Huerteris ir Omari Spellmanas. Pirmojoje rungtynių pusėje tai suveikė, tačiau pasidžiaugti galima tik tuo.

Michaelas Kiddas-Gilchristas pirmojoje rungtynių pusėje išsinarino mažąjį dešinės rankos pirštą, tačiau po ilgosios pertraukos į rungtynes grįžo kaip niekur nieko.

„Hawks“: Jeremy Linas 19, Trae‘us Youngas 18 (10 rez. perd.), Kentas Bazemore‘as 16 (2/7 tritaškių, 4 per. kam.), Aleksandras Lenas 12.

„Hornets“: Kemba Walkeris 29 (7 rez. perd., 4/10 tritaškių), Marvinas Williamsas 20 (8 atk. kam.), Jeremy Lambas ir Malikas Monkas (6 rez. perd.) po 13, Nicolas Batumas 10 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Milesas Bridgesas ir Willy Hernangomezas (9 atk. kam.) po 9.