„Zenit“ nesulaikė arti karjeros rekordų buvusio V.Spanoulio, bet pergalę pasiekė (24) FOTOGALERIJA

Sausio 23 d., 20:53
V.Spanoulis prisiminė jaunystę (Scanpix nuotr.)

Pergalę Eurolygoje pasiekė Sankt Peterburgo „Zenit“ (7/14) komanda, kuri namuose 91:87 (24:27, 21:16, 21:15, 25:29) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (8/13) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva ir pranašumas buvo „Olympiacos“ pusėje ir 7-ąją minutę svečiai turėjo 7 taškų pranašumą – 23:16. Po pirmojo ketvirčio Graikijos klubas pirmavo 27:24, bet krito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 0:10 bei taip atsiliko – 27:34. Vis dėlto greitai OLY atkuto ir iki pertraukos deficitą praktiškai panaikino – 43:45.

Po didžiosios pertraukos iniciatyva priklausė Joano Plazos kariaunai: po atkarpos 7:0 jie truktelėjo į priekį – 57:48. Dviženklis skirtumas „Zenit“ pusėje švieslentėje užsidegė 29-ąją minutę – 64:54.

„Olympiacos“ į lemiamą šturmą kilo ketvirtajame kėlinyje, kai prabėgus 3 minutėms dar atsiliko 11 taškų (62:73), tačiau tada pelnė 7 taškus be atsako ir priartėjo – 69:73. Nors Antonas Ponkrašovas šeimininkams tritaškiu įpūtė gryno oro (76:69), „Olympiacos“ pelnė dar 5 taškus iš eilės – 74:76. Po minutės pertraukėlės „Zenit“ spurtavo 8:0, susigrąžino dviženklį atotrūkį (84:74) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Įspūdingą susitikimą sužaidęs Vassilis Spanuolius pelnė 31 tašką ir surinko 33 naudingumo balus. Jo karjeros rekordas yra 34 taškai bei 39 naudingumo balai.

Verta išskirti dar kelis „Zenit“ žaidėjus: Coltonas Iversonas įmetė 6 taškus, bet sugriebė 12 kamuolių ir užfiksavo 17 balų naudingumą. Andrew Albicy pasižymėjo 6 taškais, 8 rezultatyviais perdavimais ir 16 naudingumo balų.

„Zenit“: Jevgenijus Voronovas 21 (3/4 tritaškiai), Gustavo Ayonas 15 (13 min., 7/9 dvitaškiai), Willas Thomasas 10, Austinas Hollinsas (2/7 tritaškiai) ir Alexas Renfroe (6 rez. perd.) po 8.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 31 (5/7 tritaškiai, 7 rez. perd., 33 naud. bal.), Georgios Printezis 20 (7 atk. kam., 24 naud. bal.), Kostas Papanikoalou 20 (4/7 tritaškiai, 5 atk. kam., 26 naud. bal.), Nikola Milutinovas 9 (5 atk. kam., 16 naud. bal.).

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška