Z.Williamsono agentu turėjęs tapti J.Wellsas dėl neišlaikyto testo prarado milijonus (3)

Rugpjūčio 3 d., 09:37
Z.Williamsono agento paieška užtruko dėl netikėto posūkio (Scanpix nuotr.)
Z.Williamsono agento paieška užtruko dėl netikėto posūkio (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Prieš dešimtmetį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjų agentu dirbęs Jamesas Wellsas sulaukė auksinio savo šanso, tačiau viską išvaistė neišlaikęs vienintelio testo.

1976–1979 metais J.Wellsas žaidė Clemsono universitete kartu su Lee Andersonu. Pastarasis vėliau tapo Ziono Williamsono patėviu ir pagrindiniu krepšinio patarėju. Kai Z.Williamsonui atėjo laikas ieškotis agento, būtent J.Wellsas buvo numatytas kaip pirmasis pasirinkimas.

Čia iškilo problema – prieš dešimtmetį tokiems žaidėjams kaip Dale‘as Davisas ar Ramonas Sessionsas atstovavęs J.Wellsas jau nebeturi krepšinio agento licencijos. Kad ją atgautų, šis privalėjo išlaikyti NBA žaidėjų asociacicijos (NBPA) sudarytą penkiasdešimties klausimų testą.

Testas yra sudarytas užtikrinti, kad agentai kompetentingai rūpintųsi žaidėjų gerove ir sugebėtų jiems užtikrinti geriausias sąlygas. J.Wellsas testo neišlaikė, o dar kartą save išbandyti galės tik po metų, 2020-aisiais.

REKLAMA

Taip J.Wellsas neteko teisės reprezentuoti Z.Williamsoną, kuris šių metų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas pirmuoju šaukimu. Talentas jau pasirašė 5 metų 62 milijonų JAV dolerių sutartį su Naujojo Orleano „Pelicans“ bei 7 metų 75 milijonų JAV dolerių kontraktą su „Jordan“. J.Wellsui būtų nubyrėjęs riebus procentas nuo šių sumų.

Z.Williamsonas prieš NBA naujokų biržą pasirinko „CAA Sports“ agentūrą, kur jam atstovaus Austinas Brownas ir Lisa Joseph-Metelus.


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti