„Wizards“ nesėkmės fone – traumą patyręs ir spragėsiais apipiltas R.Westbrookas (3)

Gegužės 27 d., 08:27
R.Westbrookui rungtynės baigėsi su pykčiais (Scanpix nuotr.)

Užtikrintą žygį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pratęsė Filadelfijos „76ers“ ekipa, pasiekusi pusiaukelę link Rytų konferencijos pusfinalio.

Doco Riverso auklėtiniai namie 120:95 (35:24, 36:33, 23:23, 26:15) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių atitrūko 2:0.

Dviženklę persvarą favoritai įgijo dar pirmajame kėlinyje (32:21). Vėliau ši susvyravo, bet po ilgosios pertraukos išaugo iki 27 taškų ir nugalėtojas tapo aiškus.

Pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje čiurną susižeidė Russellas Westbrookas. Įžaidėjas užmynė ant Furkano Korkmazo pėdos, parpuolė ant grindų ir paplūdo keiksmais, tapo aišku, kad rungtynės jam yra baigtos.

Palikdamas aikštelę atletas sulaukė dar vieno nemalonaus incidento – Filadelfijos klubo gerbėjas apipylė jį spragėsiais, išprovokuodamas gynėjo emocijų protrūkį.

Vašingtono ekipa vargiai galėjo tikėtis pergalės, nes tritaškius metė tik 9 procentų taiklumu (2/22).

Tuo tarpu pagrindiniu „76ers“ pergalės kalviu tapo Benas Simmonsas, per 29 minutes pelnęs 22 taškus (11/15 dvitaškių), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, perėmęs ir praradęs po 2 kamuolius, blokavęs metimą bei kartą prasižengęs.

Paskutinę minutę į atkrintamąsias įšokę „Wizards“ dar turi šansą atsitiesti – trečiasis ir ketvirtasis serijos mačai vyks Vašingtone.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (1/6 tritaškių), Danielis Gaffordas (6 atk. kam.) ir Rui Hachimura (7 atk. kam.) po 11, Ishas Smithas ir Russellas Westbrookas (6 atk. kam., 11 rez. perd.) po 10.

„76ers“: Joelis Embiidas (7 atk. kam., 3/4 tritaškių) ir Benas Simmonsas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 22, Tobiasas Harrisas 19 (9 atk. kam.), Furkanas Korkmazas 13, Tyrese‘as Maxey 10 (3 blokai), Sethas Curry 9.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: kuo skiriasi M.Schillerio ir Šaro treniruotės?. Spausk ir žiūrėk >>